Сьогодні Apple представить червоні iPhone 8 і 8 Plus

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

За даними видання Macrumors, сьогодні, 9 квітня, компанія Apple представить iPhone 8 і 8 Plus в корпусі яскраво-червоного кольору. Смартфони поповнять список пристроїв обмеженої серії (PRODUCT) RED Special Edition.

Повідомляється, що, як і в минулому році, презентації новинок не буде – компанія лише анонсує їх в офіційному прес-релізі. Про швидку появу новинок виданню Macrumors повідомив один зі співробітників оператора зв’язку Virgin Mobile.

Джерело відзначило, що оператор додасть нові смартфони в свій каталог відразу ж після того, як Apple представить їх 9 квітня. Покупці зможуть придбати пристрої в день їх анонса: без тривалих очікувань і оформлення попереднього замовлення.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У Macrumors стверджують, що iPhone X в рамках (PRODUCT) RED чекати не варто. Дуже шкода.

Частина коштів від продажу кожного гаджета або аксесуара в рамках кампанії (PRODUCT) RED перераховується до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом. За словами Apple, внесок покупців допомагає ВІЛ-інфікованим людям в Гані, Лесото, Руанді, Південній Африці, Свазіленді, Танзанії, Кенії та Замбії боротися зі своїм захворюванням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.