Американський стартап Bellus3D, який розповів про свої унікальні технології і алгоритми на CES 2018, анонсував нову розробку – додаток Bellus3D FaceApp. З його допомогою власники iPhone X можуть створювати 3D-Селфі.
FaceApp через систему камер TrueDepth створює об’ємну модель голови, яку можна оглянути з усіх боків, прокручуючи свайпом, і навіть опублікувати в Facebook: соцмережа підтримує розміщення 3D-картинок.
У процесі створення 3D-моделі від користувача потрібно протягом 10 секунд повільно повертати голову, як при реєстрації особи в Face ID. В цей час додаток створює на голові користувача більше 250 000 віртуальних точок, на основі яких будується повноцінна тривимірна модель.
Зараз Bellus3D FaceApp знаходиться на стадії бета-тестування. Взяти участь в попередніх випробуваннях може будь-який користувач – для цього потрібно залишити заявку на офіційній сторінці стартапу.
Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…
У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…
The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…
Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…
Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…
Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…