Xiaomi назвала смартфони, які залишаться без оновлень вже з вересня

UPG

“Сяомі” вкотре засмутила фанатів заявою про видалення кількох смартфонів із програми для розробників. Це означає, що з 22 вересня деякі моделі отримуватимуть лише вже розроблені функції. Нові опції для перерахованих нижче пристроїв після “години Х” виявляться недоступними.

З 22 вересня “Сяомі” припиняє програму бета-тестування для відносно молодих смартфонів Mi 11/11 Pro/11 Ultra. Також від отримання передових можливостей позбавлені Redmi K40S і його клон для глобального ринку POCO F4, укупі з Redmi Note 11T Pro (POCO X4 GT) і Redmi Note 11T Pro+ (Redmi K50i 5G).

Зазначені моделі отримуватимуть розроблені в рамках бета-програми функції лише до 22 вересня. Опції, розроблені пізніше цієї дати, не будуть доступні для пристроїв зі списку.

Рішення “Сяомі” вже викликало хвилю обурення, критики та обсценної лексики в Weibo. Особливо обурюються власники дорогих Mi 11 Ultra. Спроби представників китайського техногіганта заспокоїти критиків заявами про продовження розсилки патчів безпеки і незначних виправлень належного ефекту поки що не мають.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я