Категорія смартфонів середнього класу вже не перший рік викликає найбільший інтерес, оскільки між поколіннями флагманів відмінностей небагато, а ось більш доступні моделі активно борються за увагу споживачів. Наочний приклад – Redmi Note 12 Pro+. За характеристиками цей апарат навіть цікавіший за дорожчі пристрої. Розповідаємо, чому варто звернути увагу на гаджет.
Фотографії на цілих 200 Мп
Насамперед Redmi Note 12 Pro+ приваблює рекордною роздільною здатністю камери. Хтось скаже, що 200 Мп – надлишкова цифра. Але за замовчуванням знімки робляться у форматі 12,5 Мп, при цьому сусідні пікселі об’єднуються в більші для підвищення світлочутливості. У результаті кадри радують гарною деталізацією як вдень, так і за нестачі освітлення. Ще можна знімати з роздільною здатністю 50 або навіть 200 Мп, підвищуючи тим самим чіткість. Щоправда, такі зображення займають набагато більше місця. Не варто очікувати від камери рівня топових флагманів за $1000, але отримані знімки не соромно опублікувати в соціальних мережах.
Redmi Note 12 Pro+ також можна похвалити за якість відеозапису. Різні видання називають ролики з цього смартфона одними з найкращих у своєму класі. У 4К гаджет знімає з частотою 30 fps, а в Full HD – з фреймрейтом 60 fps. На додаток до оптичної стабілізації можна вмикати й електронну – так картинка буде найплавнішою.
Зарядка за лічені хвилини
Redmi Note 12 Pro+ отримав не тільки ємну батарею на 5000 мАг, а й спритну 120-ватну зарядку. Телефон спокійно витримує два дні без підживлення, якщо, звичайно, не зависати постійно в іграх.
Забули під’єднати апарат до розетки і потрібно терміново кудись іти? Немає проблем! Досить 5-хвилинної підзарядки, щоб заповнити енергію АКБ до 40%. Повна процедура займе близько 20 хвилин. Ще один приємний нюанс: адаптер на 120 Вт йде в комплекті, чим здатний похвалитися не кожен дорожчий флагман.
Плоский AMOLED-екран із мінімальним значенням ШІМ
Щодо матриці виробник постарався догодити якщо не всім, то багатьом. У смартфоні встановлено 6,67-дюймовий AMOLED-дисплей без вигинів по краях. Він має роздільну здатність Full HD+ і частоту оновлення 120 Гц. Все це гарантує деталізовану картинку і плавну анімацію інтерфейсу. Доступні різні колірні профілі, можна коригувати перенесення кольорів і температуру зображення на власний смак.
Максимальна заявлена яскравість – 900 ніт. У реальності ж при активації автоматичного регулювання це значення доходить майже до 1000 ніт. Ось чому з дисплея зручно читати навіть у сонячну погоду. Чутливим до мерехтіння людям теж нема про що турбуватися, адже на низьких рівнях яскравості коефіцієнт пульсацій не перевищує 20%.
Продуктивна начинка
Смартфон побудований на 6-нанометровому процесорі MediaTek Dimensity 1080. За тестами чип не сильно перевершує Dimensity 920 у Redmi Note 11 Pro+, однак на практиці проблем із продуктивністю немає. Пристрій спокійно справляється з будь-якими сучасними іграми. Наприклад, Genshin Impact вийде запустити на максимальних налаштуваннях графіки і з комфортною частотою кадрів.
Важливо відзначити, що Dimensity 1080 у складі Redmi Note 12 Pro+ демонструє мінімальний троттлінг і в іграх, і в стрес-тестах. Навіть під час тривалих геймерських сесій немає суттєвого погіршення швидкодії.
Дрібні корисності
На досвід експлуатації смартфона впливають не тільки частота процесора і кількість мегапікселів, а й безліч дрібниць. У Redmi Note 12 Pro+ тут повний порядок. Так, любителів дротових навушників порадує 3,5-мм роз’єм. А меломанів – одні з найкращих у своєму класі стереодинаміки, що володіють пристойним запасом гучності і підтримують об’ємне аудіо.
Подібно до інших моделей Xiaomi, гаджет оснастили ІЧ-портом, який дає змогу керувати різною побутовою технікою, включно з кондиціонерами, телевізорами тощо. Передбачена і безконтактна NFC-оплата. Не менш корисне доповнення – підтримка Wi-Fi 6, що за наявності відповідного роутера дає змогу завантажувати будь-які дані з інтернету на високій швидкості.
Також відзначимо скляну задню панель, завдяки якій дизайн має преміальний вигляд, і лінійний вібромотор, що створює приємні тактильні відчуття під час взаємодії з системою. Сканер відбитків розмістили не під екраном, а вбудували в кнопку ввімкнення – таке рішення вирізняється значно більшою точністю і швидкістю.
Redmi Note 12 Pro+ переконливо демонструє, що апарати середнього сегмента зараз можуть задовольнити запити навіть найдосвідченіших користувачів. Тому не завжди варто гнатися за топовими моделями.