Смартфон Google Pixel 7a тільки представили, а вже є огляд

UPG

Останній огляд від The Verge висвітлює Google Pixel 7a, наголошуючи на його помітних поліпшеннях та особливостях. Серед них виділяється яскравіший і плавніший екран із частотою 90 Гц, а також камера.

Телефон може похвалитися 6,1-дюймовою OLED-панеллю, ступенем захисту від пилу і води IP67 і користувацьким чипсетом Tensor G2 від Google. Він також пропонує оновлену камеру, бездротову зарядку (вперше для серії Pixel A) і збільшену оперативну пам’ять для оптимальної продуктивності. Хоча ціна на Pixel 7a зросла до 500 доларів з 450 доларів за попередню модель, ці вдосконалення позиціонують Pixel 7a як провідного суперника в категорії смартфонів середнього класу, виходячи за рамки простого вибору, орієнтованого на камеру, повідомляє видання.

Клас захисту IP67 гарантує захист від занурення у воду і надає міцність, нехарактерну для пристроїв середнього класу.

The Verge підкреслює його вражаючу систему камер і загальну продуктивність. Pixel 7a пропонує найкращі можливості камери у своєму ціновому діапазоні. Завдяки програмному забезпеченню камери Google вона відмінно працює як при хорошому освітленні, так і в умовах низької освітленості. Телефон робить високоякісні знімки з холодною і контрастною естетикою, а режим Night Sight покращує деталізацію в умовах недостатнього освітлення.

Коли справа доходить до зйомки рухомих об’єктів, Pixel 7a забезпечує чіткі фотографії. Функція Face Unblur використовує надширококутну камеру для підвищення різкості злегка розмитих портретів. Однак відсутність телеоб’єктива змушує покладатися на цифровий зум, який дає менш задовільні результати при великих збільшеннях.

Що стосується відео, Pixel 7a знімає деталізовані ролики у форматі 4K/60p з ефективною стабілізацією. Хоча в телефоні відсутній портретний режим відеозйомки, рецензент висловлює побажання, щоб ця функція була реалізована в інших телефонах середнього класу. Фотофункції Google, такі як Top Shot і Magic Eraser, пропонують розумні функції, але іноді переходять межі, що призводить до появи непотрібних додатків або пропозицій.

Загалом видання виділило Pixel 7a як найкращий Android-смартфон середнього класу на ринку не тільки завдяки своїй винятковій камері, а й поліпшеному дисплею, продуктивності та додатковим функціям, таким як бездротова зарядка.

Завдяки флагманському процесору Tensor G2, Pixel 7a забезпечує чудову продуктивність, яка конкурує навіть із деякими пристроями високого класу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я