Як на Xiaomi і Honor увімкнути відображення рівня заряду у відсотках

UPG

Відображення рівня заряду батареї у відсотках – це одна з найкорисніших функцій сучасних смартфонів, включно з Xiaomi і Honor. У цій статті ми розповімо, як увімкнути заряд у відсотках, і чому це не тільки зручно, а й важливо.

Навіщо потрібно знати, наскільки телефон заряджений

Знати точний рівень батареї акумулятора особливо важливо, коли у вас залишилося небагато енергії і потрібно планувати використання телефону, щоб він не сів у найбільш невідповідний момент, наприклад, під час дзвінка або навігації. Орієнтуватися за числовим показником набагато зручніше, ніж коли у вас просто “горить” шкала на батарейці.

Але крім вашого комфорту у цієї функції є й інша корисна властивість: вчасно заряджаючи пристрій, ви зберігаєте ресурс акумулятора. Запас ємності батареї поступово знижується, особливо, коли гаджет повністю розряджений. Якщо не допускати повної розрядки, ваш пристрій працюватиме стабільно і довше зберігатиме енергію.

Як увімкнути відображення заряду

За замовчуванням більшість смартфонів відображають зарядку у вигляді шкали. Хоча шкала може дати загальне уявлення про акумулятор, число є більш точним та інформативним способом відображення заряду.

Налаштувати свій Xiaomi або Honor на відображення рівня зарядки у відсотках дуже просто. Зробити це можна прямо в налаштуваннях пристрою:

Крок 1: Відкрийте “Налаштування”.

Крок 2: Прокрутіть до вкладки “Система і пристрій” і натисніть на неї.

Крок 3: Виберіть розділ “Батарея і продуктивність”.

Крок 4: Увімкніть “Показувати відсоток заряду”.

Після цього ви зможете бачити точний рівень заряду акумулятора на своєму Xiaomi або Honor у відсотках. Відключити функцію також легко: досить виконати всі дії, прибравши галочку з параметра “Показувати відсоток заряду”.

На закінчення, відображення рівня заряду батареї у відсотках – це дуже корисна функція для будь-якого смартфона, включно з Xiaomi і Honor. Щоб увімкнути відображення рівня заряду у відсотках на вашому смартфоні, просто дотримуйтесь наведеної вище інструкції. Тепер ви можете планувати свій час використання смартфона безпечно, знаючи точно, коли вам потрібно буде зарядити його.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я