У пристроях з OS Android зустрічаються функції, які вважаються марними або навіть шкідливими. Користувачі завжди намагаються їх відключати. Серед таких фішок є ті, що отримали погану репутацію незаслужено. Розповімо про них детальніше.
У більшості сучасних смартфонів є датчик світла, який задає яскравість екрана під навколишнє оточення. І тут часто виникає конфлікт індивідуального сприйняття і роботи програми. Хтось вважає за краще завжди використовувати максимальну яскравість, інші вибирають економію енергії, треті використовують щось середнє.
Коли спрацьовує функція автояскравості, то це викликає роздратування і бажання відключити її. А якщо зробити калібрування і налаштувати яскравість дисплея, то проблеми чарівним чином зникнуть. Причому надалі не доведеться коригувати зайве освітлення екрана у вечірній час або страждати від нестачі світла при яскравому сонці.
Більшість користувачів не розуміють користі синхронізації, що дає змогу об’єднувати кілька гаджетів у єдину екосистему. Якщо не відмовлятися від цієї функції, то передача файлів між мобільними девайсами або між смартфоном і комп’ютером відбуватиметься автоматично. Плюс ця фішка дає змогу зберегти контакти в разі випадкового видалення номера.
Відключення синхронізації допомагає трохи збільшити автономність пристрою. Але це не та ціна, заради якої слід відмовитися від перерахованих можливостей.
VoLTE – відома фішка, яка під час розмови покращує голос співрозмовника на програмному рівні. Коли вона активна, на екрані з’являється відповідний значок. Саме він часто лякає користувачів, оскільки багато хто просто не розуміє значення цієї функції. Хтось навіть вважає її причиною швидкого розряду батареї або уповільнення телефону. Це помилки, які не мають нічого спільного з реальністю
Крім поліпшення голосу у Voice over LTE є ще одна фішка – коли функція активна, то під час розмови доступні мережі 4G. Коли вимкнена, телефон блокує їх!
Боротьбу з фоновим режимом ведуть абсолютно всі, і тут є логіка – коли програма не використовується, вона не повинна витрачати ресурси. Інша річ, що деякі додатки повинні працювати в тому числі фоном. Наприклад, месенджери. А інакше як застосунок надішле повідомлення, якщо він заблокований у фоновому режимі?
Альтернатива повсюдним заборонам – інтелектуальний режим. Він дає змогу розставити пріоритети й обмежити у фоні якусь частину програм.
Corning, виробник скла Gorilla Glass, запропонувала низку зобов'язань щодо врегулювання антимонопольного розслідування, проведеного Європейським союзом.…
Нещодавно на Reddit з'явився короткий відеоролик, який привернув увагу шанувальників технологій. У ньому демонструють Samsung…
Згідно з чутками, Apple розробляє нову технологію дисплея під назвою LTPO+ для майбутніх моделей iPhone…
З 2025 року OpenAI буде платити 20% ПДВ за свої платні послуги, про що нещодавно…
Джерела повідомляють, що в 2025 році компанія Apple планує представити абсолютно новий дизайн для своєї…
Vodafone анонсує кардинальне оновлення тарифів, яке відбудеться з 11 грудня 2024 року. Зміни торкнуться популярних…