iPhone 5S не отримав одну з найважливіших функцій iOS 11.3

Час читання: < 1 хв.

Днями компанія Apple випустила стабільну версію прошивки iOS 11.3 з низкою нововведень, але з’ясувалося, що одна з ключових функцій апдейта недоступна на старенький iPhone 5S. Мова йде про можливість відключення автоматичного уповільнення процесора з зносом акумулятора. В Apple вже прокоментували цю ситуацію.

Реклама

iPhone 5S

Нагадаємо, що в кінці минулого року Apple «зловили » на навмисному уповільненні старих смартфонів. Пізніше компанія зізналася в цьому і розповіла, що робить це, щоб надати клієнтам максимально можливий час автономної роботи на їх пристроях. Не секрет, що з часом акумулятори зношуються, втрачаючи свою початкову ємність. Отже, пристрої починають працювати менше. Щоб мінімізувати цей ефект, Apple додала в iOS функцію автоматичного обмеження продуктивності процесора. Це багатьом не сподобалося, тому компанія була змушена додати в операційну систему можливістю відключення даної опції.

Зараз читають  iPhone тепер можна вимкнути без затискання кількох кнопок

Після оновлення до iOS 11.3 володарі вийшовшого в 2013 році iPhone 5S виявили, що у них немає нової функції, що дозволяє відключати зниження продуктивності. В Apple пояснили, що для даної моделі вони не застосовують функцію обмеження потужності процесора. Це актуально тільки для iPhone 6 і новіших моделей. Таким чином, iPhone 5S повинен працювати так само швидко, як і в момент виходу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛО4pda.ru

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.