Компанія Google ось вже майже як цілих десять років займається розробкою і поліпшенням операційної системи Android. Досвідчені користувачі напевно пам’ятають, наскільки погано працювали всі смартфони під управлінням старої Android 2.4 або її більш ранніх версій. Постійно виникали проблеми з роботою радиомодуля, інтерфейс глючив, а мобільний пристрій часто мимовільно перезавантажується. Зараз про все це згадуєш так, немов це був страшний сон, бо як нинішні гаджети на Android – це швидкі, стабільні і автономні телефони, на які можна покластися в скрутну хвилину.
Американська корпорація Google випускає нові версії Android щороку, однак виробники телефонів за нею не встигають. Їм доводиться спочатку дочекатися релізу нової ОС, а потім працювати над вихідним кодом, поєднуючи його з фірмовим програмним забезпеченням і драйверами від виробників комплектуючих. На це потрібно кілька місяців. Саме тому зараз на Android Oreo, яка вийшла в серпні 2017 року, працює тільки 1,1% всіх смартфонів.
Швидше за все, Google розповість якісь нові подробиці про операційну систему Fuchsia OS на конференції для розробників Google I / O 2018, яка пройде на початку травня. Програмісти, створюючи своє ПО з використанням пакета інструментів Flutter SDK, поступово до нього звикнуть, а всі їхні праці в майбутньому стануть доступні користувачам нової ОС. Її реліз, швидше за все, відбудеться на початку 2019 року.
Коли я пишу ці слова, до релізу iPhone 17 залишається близько десяти місяців, але вже…
Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…
Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…
Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…
Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…
Ринок смартфонів у 2025 році продовжує дивувати користувачів інноваціями, високотехнологічними рішеннями та широким вибором пристроїв…