Для чого звичайна людина використовує смартфон? Насамперед варто розуміти, що мобільні телефони давно із засобу зв’язку перетворилися на справжнісінький мультимедійний комбайн. При цьому вже досить давно стався перелом, після якого люди стали рідше виходити в інтернет з настільних комп’ютерів і ноутбуків, віддаючи перевагу смартфонам. Відсоткове співвідношення зростає, а проникнення високотехнологічних пристроїв в усі сфери нашого життя триває.
Сучасні люди не можуть прожити без месенджерів, перебуваючи в постійному контакті з роботодавцями, знайомими та близькими. Ну а в якийсь момент мобільники навчилися зберігати наші гроші. Відтоді, як це сталося, між шахраями і звичайними користувачами ведеться постійна боротьба, коли перші намагаються вкрасти гроші других, використовуючи для цього все більш витончені способи.
Оскільки звичайні вмовляння вже не так добре працюють, як 5 років тому, то багато зловмисників вважають за краще використовувати уразливості в мобільних телефонах, які давно відомі. Деякі наші читачі здивуються, адже було б логічним залатати всі дірки, що дало б змогу збільшити безпеку для десятків мільйонів користувачів, ось тільки в нашому світі все відбувається з точністю до навпаки. Отже, є Apple, яка підтримує в актуальному стані смартфони власного виробництва рівно 5 років після виходу. Це дає змогу знизити небезпеку для кожного конкретного користувача, а ось Google нікуди не поспішає. Фахівці компанії навіть не намагаються збільшити термін підтримки власної операційної системи, залишаючи смартфони через 3 роки після виходу викинутими на смітник історії.
Ніхто не сказав, що користуватися подібними пристроями після припинення виходу операційної системи небезпечно. Насправді ризики не такі високі, але вони є і підвищуються з кожним роком, а дідугани, яким понад п’ять років, і зовсім є бомбою уповільненої дії. Використовувати подібні гаджети для зберігання фінансів необачно, ну а ми розберемо фінальний список мобільних телефонів Xiaomi, які заявлені як актуальні і мають у 2023 році отримати прошивку MIUI 14 на базі Android 13. У переліку вказано 120 апаратів, а ми пропонуємо нашим читачам вивчити список.
Якщо ви не знайшли свого телефону всередині, то зі 100% ймовірністю не отримаєте нову прошивку від китайської компанії. На жаль, але ви в групі ризику, тому задумайтеся про купівлю телефону в найближчому майбутньому. Ну а якщо таких планів немає, то хоча б перестаньте підключатися до громадських бездротових мереж. Експерти зазначають, що ризик отримання вірусів, зломів і загалом проникнення у ваш телефон у ресторанах швидкого харчування та місцевих парках набагато вищий, ніж у разі, якщо ви використовуєте звичайну мобільну мережу. Пам’ятайте це, адже проста рекомендація може врятувати вас від фінансового краху. До речі, список фінальний, але не остаточний. Мається на увазі, що нові апарати, які виходитимуть у 2023 році, до нього ще додаватимуться, а ось усі ті, що вже надійшли у продаж, вказані в переліку.
Портал MacRumors повідомляє, що нова ТВ-приставка Apple TV, реліз якої заплановано на 2025 рік, коштуватиме…
Ще до свого анонсу новий "бюджетник" бренду Nubia під назвою Focus 2 пройшов реєстрацію в…
Black Shark анонсувала смарт-годинник Watch X Pro з підтримкою SIM-карти і прихованою камерою. Що ще…
Згідно зі звітом інсайдера з ніком Leopeva64, компанія Google готує велике оновлення для свого браузера.…
Старший віце-президент Apple із сервісів, Едді Кью, пояснив, чому компанія не збирається розробляти власну пошукову…
Motorola колись була гордістю США, адже саме ця компанія випустила перший мобільний телефон, але тепер…