Dimensity 1080 – один з останніх процесорів MediaTek, який тільки починають обкатувати виробники смартфонів. Це 6-нанометровий чип, що працює на частоті до 2600 МГц. В він AnTuTu набирає близько 530 тис. балів, що можна порівняти з продуктивністю субфлагманського SD 778G від Qualcomm. За відгуками власників, платформа вийшла вдалою, тому при виборі телефону в середньому ціновому сегменті її варто розглядати однією з перших.
Сьогодні поговоримо про найкращі смартфони з процесором Dimensity 1080, щоб ви були в курсі всіх новинок.
Ціна: від 305$ (на AliExpress)
Відкриває топ майбутній бестселер Xiaomi, який щойно надійшов у продаж. Китайці представили відразу дві моделі на новому “камені” – Note 12 Pro і 12 Pro+. Чим вони відрізняються між собою?
Базова “прошка” оснащена якісним 120-герцовим OLED-екраном на 6.67 дюйма з піковою яскравістю 900 ніт і підтримкою технологій HDR10+ і Dolby Vision. Є стереодинаміки, мінімум 6/128 ГБ пам’яті, вологозахист IP53, ІЧ-порт і модуль NFC. За автономність відповідає акумулятор ємністю 5000 мАг з підтримкою 67-ватної зарядки, адаптер для якої входить у комплект поставки. Заощадили тут хіба що на версії ОС (стоїть торішній Android 12) і камері. Потрійний модуль 50+8+2 МП позбавлений оптичної стабілізації, через що вночі якість фото просідатиме.
Redmi Note 12 Pro+ має аналогічний дисплей і процесор, але відрізняється від стандартної версії за трьома параметрами. По-перше, швидкість зарядки тут майже вдвічі швидша – 120-ват (100% батарея набирає всього за 19 хвилин). По-друге, основний модуль замінили топовим 200-мегапіксельним сенсором з OIS, який робить чіткі світлини в будь-яких умовах. І нарешті, корпус має плоску спинку, як в останніх iPhone, через що смарт відчувається більш преміальним. Різниця в ціні між версіями не така суттєва, що в принципі виправдовує переплату за Pro+.
Ціна: від 290$
Ще один “плюсовий” телефон на процесорі Dimensity 1080, цього разу від Realme. Новинка конкурентів відрізняється від Xiaomi більш витонченим дизайном – з тонкими рамками і зігнутим по краях екраном-водоспадом. Він має діагональ 6.7-дюймів (AMOLED), частоту оновлення 120 Гц, і передачу кольору 1 мільярд відтінків. Також підтримуються флагманські технології HDR10+ і Dolby Vision.
Тут одразу 8/128 ГБ пам’яті в базі, є стереодинаміки, NFC і батарея на 5000 мАг з 67-ватною зарядкою, як у стандартній версії “редміка”. При цьому девайс позбавлений 3.5 мм роз’єму, вологозахисту IP53, і має непогану, але не настільки круту камеру на 108+8+2 МП без OIS. Тому його краще розглядати як конкурента звичайному Note 12 Pro, коштують ці пристрої приблизно однаково.
Ціна: від 340$
Відразу прояснимо для тих, хто вважає Doogee підвальним Китаєм. Після виходу на ринок бренд дійсно випускав купу різних моделей сумнівної якості, але зараз компанія сконцентрувалася на виробництві “невбиваних” смартфонів, які виходять у неї дійсно непогано.
Doogee V Max – єдиний захищений смартфон із процесором Dimensity 1080, сертифікований за стандартами IP68, IP69K і MIL-STD-810H на ринку. Він не боїться занурення під воду, падінь з висоти до 1.5 метра, і може працювати при екстремальних перепадах температур. Тут стоїть вражаючий акумулятор на 22000 мАг з 33-ватною зарядкою, який можна використовувати як повербанк, заряджаючи інші пристрої через кабель. З іншими характеристиками теж порядок: 6.58-дюймовий IPS-екран 120 Гц, 12/256 ГБ пам’яті, камера 108+20+16 МП, стереозвук, NFC. Однак враховуйте, що за розмірами це величезний смартфон вагою 540 грамів, яким далеко не кожен зможе комфортно користуватися.
Ціна: від 320$
Говорячи про найкращі телефони з процесором Dimensity 1080, не можна випускати з уваги Samsung Galaxy A34. Середняк від корейців дуже добре збалансований: у нього яскравий 6.6-дюймовий AMOLED-дисплей на 120 Гц, багато пам’яті (6/128 ГБ з можливістю розширення), якісний стереозвук, і хороша камера на 48+8+5 з оптичною стабілізацією зображення.
Працює девайс під управлінням свіжого Android 13 з приємним інтерфейсом One UI, в якому немає вбудованої реклами (на відміну від Xiaomi). Також підкуповує наявність повноцінного вологозахисту IP67, що рідкість для цього цінового сегмента. Причепитися можна до швидкості зарядки, всього 25 Вт на 5000 мАгод (ще й блок живлення не поклали в комплект). Але в іншому серйозних мінусів у Galaxy A34 немає. Сміливо рекомендуємо до покупки.
Ціна: від 240$
Моделі серії iPhone 16, що дебютували кілька місяців тому, отримали низку поліпшень порівняно з попередниками,…
Logitech G, бренд Logitech запускає нову мишу серії PRO, розробленої для задоволення потреб кіберспортсменів та…
Мобільний процесор Samsung Exynos 2600, який колись вважався серйозним кроком уперед, може не з'явитися на…
Стало відомо про переговори між Samsung і розробником ШІ-сервісу ChatGPT, компанією OpenAI. Наскільки відомо, копанії…
Nvidia планує випустити відразу п'ять моделей відеокарт серії GeForce RTX 50 у першому кварталі 2025…
Інсайдер Digital Chat Station поділився враженнями про неанонсований складаний смартфон Vivo X Fold 4, відзначивши…