За хороший смартфон необов’язково переплачувати – на ринку доступні й недорогі моделі, які заслуговують на увагу. Розповімо про три найкращі моделі смартфонів вартістю до 7000 грн, які можна придбати просто зараз.
Приклад чудового дизайну від бренду Poco – яскравий смартфон, який підійде не тільки для повсякденного використання, але і для мобільних ігор. Сам виробник позиціонує цю модель як пристрій для геймерів-початківців, що можуть підтвердити і характеристики – високопродуктивний процесор MediaTek Helio G99, виконаний за 6-нм техпроцесом, може обігнати багато моделей вартістю 15-20 тисяч. 4 ГБ ОЗП вистачає для плавного запуску більшості додатків. Що важливо – смартфон не перегрівається навіть при високому навантаженні.
Зручність при перегляді контенту і під час ігор забезпечує великий IPS-екран діагоналлю 6,58 дюйма. Частота оновлення в 90 Гц хоч і не максимальна, але забезпечує досить гладку прокрутку без видимих ривків. Захищений пристрій склом Gorilla Glass 3, має непогану пікову яскравість у 500 ніт, а також високу роздільну здатність Full HD+.
Окремий плюс смартфона – потрійна камера, основний об’єктив якої має роздільну здатність 50 Мп. Доповнений він можливістю макрозйомки і датчиком глибини для ефекту боке.
Автономність моделі також відмінна – ємний акумулятор на 5000 мАг забезпечує роботу телефону більш ніж на добу, а безперервна робота екрана становить приблизно 8-9 годин. Підтримка швидкої зарядки відсутня. З приємних особливостей варто виділити бічний датчик відбитка пальців, наявність NFC, роз’єм для навушників і магнітний датчик, який у моделі до 10 000 гривень зазвичай не вбудовується.
Ще один стильний бюджетник, надійний і автономний. Має IPS-дисплей, діагональ якого становить 6,74 дюйма – великий, яскравий, але не відрізняється високою чіткістю. Також підтримує 90-герцову частоту оновлення та роздільну здатність Full HD+.
За продуктивність відповідає процесор Qualcomm Snapdragon 680 – він забезпечує плавну роботу пристрою і навіть можливість запускати тривимірні мобільні онлайн-ігри на низьких налаштуваннях графіки без гальм. Спочатку смартфон має 4 ГБ оперативної пам’яті, яку можна розширити ще на 2 ГБ за рахунок внутрішньої пам’яті. Про неї також варто згадати, оскільки 128 ГБ для настільки бюджетної моделі – безсумнівний плюс.
Головна перевага HONOR X7 – вкрай тривалий час автономної роботи. Ємність акумулятора становить 5000 мАг, у комплекті йде швидка зарядка на 22,5 Вт. На одному заряді смартфон може протриматися понад два дні за помірного навантаження і ввімкнених бездротових з’єднаннях (GPS, Bluetooth і мобільний зв’язок).
Модель забезпечили непоганою основною камерою з 4 об’єктивами, головний з роздільною здатністю 48 Мп доповнено надширококутною, макро і датчиком глибини для портретного режиму. Фронтальна камера на 8 Мп знімає гірше, але при хорошому освітленні селфі виходять прийнятними.
У смартфоні також є сканер відбитків пальців, модуль NFC, роз’єм для навушників і слот під SD-карту.
Модель, яка виділяється не тільки значним розміром екрану і довгим часом роботи на одному заряді, але і футуристичним, стильним дизайном. Незвичайний за формою блок камер доповнюється яскравими кольорами, обробкою задньої кришки “під метал”, що в сукупності надає телефону солідного вигляду, незважаючи на його низьку ціну.
Масивний IPS-екран діагоналлю 6,82 дюйма вирізняється високою якістю передачі кольору і контрастності, але при цьому скромною роздільною здатністю 720 x 1640 (HD+). Також є підтримка 90 Гц частоти оновлення з адаптивним режимом.
За роботу гаджета відповідає процесор MediaTek Helio G85, який легко справляється з повсякденними завданнями. За рахунок непоганого чипсета та ігрового рушія “Panther Engine 2.0” смартфон тягне не надто вимогливі тривимірні ігри на низьких налаштуваннях. Більш бюджетний варіант пристрою має 64 ГБ, яку можна розширити за рахунок microSD-карти, для якої в телефоні є окремий слот – власнику не доведеться обирати між SD і SIM-картою.
Подвійна камера пристрою складається з основного об’єктива на 16 Мп і додаткового датчика глибини на 2 Мп. Якість знімків прийнятна, однак варто відзначити повільне фокусування і змазані краї.
Позитивно виділяється автономність – великий акумулятор на 7000 мАг забезпечує час роботи екрана в режимі читання 26 годин. Швидка зарядка відсутня, а від звичайної смартфон заряджається понад 2 години. Також потрібно відзначити наявність бічного сканера відбитків, вбудований NFC-модуль і роз’єм 3,5 мм.
Якщо чутки справдяться, Galaxy S25 Ultra може опинитися в дуже складній ситуації. Адже з такою…
Нещодавно було представлено нову лінійку смартфонів від Apple. І перше, що впадає у вічі, це…
Samsung Galaxy S24 Ultra – це справжній флагман, який поєднує відмінний дисплей, найкращу камеру та…
Apple працює над новою версією Siri на основі більш просунутих великих мовних моделей, про що…
Google розробляє нову функцію під назвою Shield Email, яка надасть власникам пристроїв на базі Android…
Аналітики агентства Consumer Intelligence Research Partners (CIRP) на основі результатів продажів за останні три роки…