Apple випустила iOS 11.3, але не для всіх

Час читання: < 1 хв.

Компанія Apple опублікувала фінальну версію iOS 11.3, але не всі можуть встановити її.

Реклама

Цю прошивку можуть завантажити і встановити тільки власники нового 9,7-дюймового iPad 2018 року. Велика частина користувачів, попередньо замовити пристрій, отримають свої планшети тільки на початку квітня. Ті ж, у кого він вже є, зможуть завантажити оновлення вже зараз. Для цього їм потрібно відкрити настройки гаджета, перейти в підміню «Основні» і вибрати підпункт «Оновлення ПЗ».

Коли система буде доступна для власників більш ранніх пристроїв, невідомо.

iOS 11.3 тестується вже кілька місяців. Це найбільше оновлення з моменту виходу iOS 11 в 2017 році. У новій версії операційної системи Apple додала зручне меню для відстеження стану акумулятора. Також в ній з’явилися чотири нових Animoji. Оновилися інструменти для створення ARKit-додатків і заробила, представлена ​​влітку, функція синхронізації повідомлень з хмарним сховищем iCloud. Безумовно, крім усього іншого iOS 11.3 повинна виправити безліч помилок і багів, що з’явилися після виходу iOS 11.

Зараз читають  Apple продемонструвала роботу супутникового зв'язку на iPhone (відео)

Остання бета-версія iOS 11.3 вийшла 16 березня і включала в себе тільки дрібні внутрішні, непомітні для звичайних користувачів, зміни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОmacdigger.ru

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.