Краще не купувати моделі, які тільки надійшли у продаж — через пару місяців після релізу може виявитися, що у телефону часто трапляється заводський шлюб, як це було з iPhone 13 на старті . Найкраще брати ті моделі, які зарекомендували себе протягом попередніх 6–12 місяців. Ми зібрали вам вибірку таких пристроїв – їх можна купувати без побоювання раптових поломок або виходу більш потужної моделі через місяць після релізу поточної.
Після прочитання ви зможете вибрати бюджетний смартфон, який залишиться актуальним ще три-чотири роки.
Характеристики:
Ціна : 15 590 грн
Універсальний смартфон – однаково гарний і для ігор, і для повсякденного використання. Відмінні динаміки, є захист від вологи та пилу. Із проблем — середня за якістю камера, але «середня» — лише якщо порівнювати з флагманами, для смартфона за ці гроші камера дуже гарна.
Основні плюси : універсальний, красивий, дешевий для своєї начинки.
Характеристики:
Ціна : 17 999 грн.
Головний конкурент iPhone 12 mini. Компактний, з гарною начинкою та чудовою камерою, дуже якісний екран та динаміки. Якщо не хочете купувати продукцію Apple, але хочете отримати ті самі переваги, якими користуються любителі iPhone — беріть. Єдиний мінус за такої ціни – для передачі даних по дроту використовується древній USB-протокол, фото і відео по кабелю довго скидаються на комп’ютер або ноутбук.
Основні плюси : компактний, продуктивний, чудова камера.
Характеристики:
Ціна : біля 12 000 грн.
Геймер смартфон. Основна фішка – оновлення екрану в 144 Гц, що дозволяє отримувати дуже якісну картинку в іграх. Snapdragon 870 і 8 Гб оперативної пам’яті з коробки повністю справляються з геймерськими завданнями, швидка зарядка і покращена система охолодження – теж для ігор. З проблем – модель орієнтована на китайський ринок.
Основні плюси: створений для геймерів – продуктивний, з покращеним охолодженням, висока частота оновлення екрану.
Характеристики:
Ціна : 21 000 грн
iPhone що ще сказати. Найкращі камери та алгоритми обробки зображень, компактність та висока продуктивність. З мінусів: дуже швидко розряджається.
Основні плюси : чудова якість фото, компактність, бездротова зарядка.
Характеристики:
Ціна : біля 12 000 грн
Ще один геймерський смартфон. Не може похвалитися такою ж високою частотою оновлення екрана, але значно обганяє Neo 5 SE за заряджанням. У смартфоні є рідкісне для цих девайсів рідинне охолодження процесора. Камера – середня порівняно з флагманами, гарна для геймерського смартфона. Через особливості охолодження частота оновлення екрану падає до 60 Гц у «ненажерливих» іграх.
Основні плюси : висока продуктивність в іграх, дуже потужна зарядка, рідинне охолодження процесора.
Характеристики:
Ціна : 20 000 грн
Геймерський флагман. Відмінний екран, частота оновлення 144 Гц, вкрай чуйний сенсор і дуже потужний процесор. Зарядка – не найшвидша, але у зарядки є особлива фішка: якщо ви підключаєте зарядку і включаєте гру, процесор починає запитуватись безпосередньо від мережі, минаючи батарею – через це смартфон не перегрівається. Що незвичайно для геймерського девайсу робить дуже якісні фото.
Основні плюси: продуктивний, 144 Гц на екрані, чуйний сенсор, живлення процесора від мережі, гарна камера.
Характеристики:
Ціна : від 12 000 грн
Компактний телефон з дуже сильною передньою камерою і швидкою зарядкою. Універсальний добре справляється як з іграми, так і з повсякденними завданнями.
Основні плюси : хороший з усіх боків для своєї цінової категорії, плюсом – швидка зарядка.
Характеристики:
Ціна : від 20 000 грн
Чудовий екран, чудова камера, приємний зовнішній вигляд, універсальність. Не дуже добре підходить для ігор – смартфон обмежує FPS до 60 в іграх, щоб пристрій не перегрів і довго жило без підзарядки.
Основні плюси : чудова камера, універсальність, продуктивність.
Характеристики:
Ціна : 11 999 грн
Компактний, захист від води, чудова камера, стабілізація. Погано, що йде без заряджання в комплекті. Вкрай привабливий зовнішній вигляд.
Основні плюси : дешевий, чудові фото, велика батарея і, як наслідок, тривалість автономної роботи.
Характеристики:
Ціна : від 14 999 грн
За характеристиками – флагман, при цьому коштує лише 20 000 грн. Вкрай продуктивний рахунок потужного процесора, якісний і чуйний екран, неймовірно потужна камера, ємна батарея і швидка зарядка. Вміє знімати відео у 8K. Цей смартфон застаріє років за п’ять-шість, не раніше. Єдина проблема – втрачає близько 30% продуктивності у вимогливих іграх.
Intel ненароком посприяла успіху М-чіпів Apple, - розповів колишній співробітник останньої Майк Мортон. За його…
На Reddit про проблему заявили власники Google Pixel 7, 8 і 9. Смартфон періодично скидає…
Останнім часом активно обговорюють нову технологію, що покращує якість зображення на смартфонах — наднизьке антивідблискове…
За повідомленнями зарубіжних ЗМІ, Apple готується до випуску нового смарт-трекера AirTag 2 у середині 2025…
Юридична битва між Google і Міністерством юстиції США досягла переломного моменту після того, як суд…
Ключовим технічним нововведенням стане поява телеоб'єктивів. Якщо Phone (3a) отримає стандартний телеоб'єктив, то старша модель…