Android-смартфони отримають iSIM – новий покращений варіант eSIM

Час читання: < 1 хв.

Компанія Qualcomm представила iSIM – власну розробку на базі eSIM. Про це повідомляє прес-служба бренду.

Реклама

Реліз відбувся на виставці MWC 2023 у Барселоні. Фахівці Qualcomm представили iSIM – електронну SIM-карту, яка буде не просто інтегрована в корпус смартфона, а вбудована прямо в SoC Snapdragon. Стандарт iSIM вже отримав сертифікат безпеки GSMA та відповідає всім вимогам для eSIM.

Згідно з джерелом, першим мобільним чіпом із вбудованим iSIM став Snapdragon 8 Gen 2. Технологія підтримує всі функції, доступні на звичайній eSIM: дистанційну зміну тарифу, швидке перенесення номера між пристроями і таке інше. Головною перевагою iSIM є його інтегрованість у SoC – виробникам смартфонів не доведеться витрачатися на встановлення чіпа eSIM у корпус своїх новинок.

На відміну від звичайних сім-карток та eSIM, площа чіпа iSIM становить лише 1 квадратний міліметр. Новий стандарт дозволить додати підтримку стільникових мереж до пристроїв, які раніше її не отримували в силу розмірів корпусу та інших нюансів.

Поки невідомо, чи профілі для eSIM та iSIM сумісні між собою і чи потрібно мобільним операторам щось робити для підтримки нового стандарту. 

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.