Дізнайтесь про основні відмінності глобальної версії MIUI 14

Ще в грудні 2022 року компанія Xiaomi анонсувала китайську версію прошивки MIUI 14. Інтерфейс радував великою кількістю корисних фішок, тому власники смартфонів чекали на оновлення з нетерпінням. І через два з лишком місяці компанія представила глобальну версію MIUI 14. Але прошивка вийшла урізаною.

З основних відмінностей глобальної MIUI 14 – відсутність можливості видаляти встановлені програми. Також з прошивки забрали «фотонний двигун». Адже це головна особливість інтерфейсу, яка дозволяє зробити додатки «легшими» і чуйнішими. Не буде у глобальній прошивці і віртуального вихованця-тамагочі.

А що можна загалом сказати про глобальну MIUI 14? Компанія позиціонує прошивку як безпечнішу, зі швидким доступом до часто використовуваних програм. Ще один важливий момент – розмір ПЗ. Його зменшили одразу на 7 Гб. Відомо, що оновлена ​​прошивка вже розсилається на смартфони Xiaomi, Redmi та POCO.

У першу хвилю поновлення глобальної MIUI 14 увійшли 17 моделей смартфонів. Вони отримають новий інтерфейс до кінця березня. Перевірте, чи є у списку ваш пристрій:

  • Xiaomi 12, 12 Pro, 12X, 12T Pro, 12T та 12 Lite;
  • Xiaomi 11 Lite 5G NE, 11 Lite 5G, 11 Ultra та 11;
  • Xiaomi Mi 11i, 11T Pro, 11T та Mi 11 Lite 4G;
  • Redmi 10 5G, Note 10 та Note 10 Pro.

До речі, представлені на презентації глобальні версії смартфонів Xiaomi 13Xiaomi 13 Pro та  Xiaomi 13 Lite також отримали оновлену MIUI 14 із коробки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я