Google представила нову функцію: передача eSIM між смартфонами

Час читання: < 1 хв.

Про перенесення вбудованих SIM-карток на різні пристрої Google розповіла у своєму блозі. Працює все просто: користувач підносить новий смартфон до старого, система автоматично пропонує перенести eSIM із попереднього девайсу. Це допоможе в тих випадках, коли людина купила новий смартфон (йому не доведеться заново реєструвати eSIM).

Реклама

Уточнимо, eSIM не працюватиме відразу на двох смартфонах. При перенесенні eSIM на новий апарат картка деактивується на старому пристрої. Реліз функції відбудеться у березні 2023 року з виходом Android 13 QPR2.

Що на iPhone

На «яблучних» смартфонах також є перенесення eSIM зі старого iPhone на новий. Щоб це зробити, потрібно слідувати інструкції нижче:

Зараз читають  YouTube тестує чотири нові функції для глядачів та блогерів

Перейдіть в «Параметри» (пункт «стільниковий зв’язок»); Натисніть «Додати eSIM»; Виберіть «Перенесення з iPhone поруч»; Піднесіть розблокований iPhone до нового і чекайте синхронізації.

Щоб перенести номер телефону з іншого iPhone, переконайтеся, що ваш інший iPhone захищений код-паролем, але розблокований і знаходиться поряд із увімкненим Bluetooth та встановленою iOS 16 або новішою.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.