Смартфони

Названо 8 частих помилок при використанні iPhone та смартфонів на Android

Share
Час читання: 3 хв.

Вітаю всіх любителів гаджетів. Зараз ми розберемо часту помилку початківців, а також розвинених користувачів айфонів. Ці типові помилки також роблять користувачі інших марок смартфонів. Швидше за все, більшість порад ви знаєте, проте не всі знають нюанси роботи своїх пристроїв, і в принципі знати їх немає необхідності. У будь-якому випадку ці поради будуть корисні для всіх.

1. Не слідкуйте за пам’яттю пристрою

Почнемо з того, що багато хто використовує айфон на повну котушку, і навіть не уявляє, скільки вільної пам’яті залишилося на пристрої. Звучить начебто банально. Однак багато хто постійно щось знімає, викладає в соц. мережі, також активно сидять у додатках та забивають пам’ять кешем. І якщо ви не вивантажуєте дані в хмару, то є ймовірність, що пристрій просто не завантажиться, повисне на значку яблука і все.

Допоможе тільки повне скидання, і, зрозуміло, жодних даних не залишиться. Крім того, для стабільної роботи айфона потрібно 1-2 ГБ вільної пам’яті носія.

Тому, якщо у вас мало пам’яті, 64 ГБ або навіть менше, то рекомендується вивантажувати потрібні дані в хмару і періодично чистити кеш.

2. Не створювати резервні копії

Щоб розуміти важливість цього правила, запитайте – скільки важливих даних ви зберігаєте на телефоні? Фото, відео, документи, налаштування і т.д. І уявіть, що це можна втратити на клацання пальців. Неприємно, правда?

Звичайно, айфони цілком надійні пристрої, власними силами ламаються рідко, проте, можливо всяке. Смартфон може просто невдало випасти з кишені та розбитися так, що відновленню не підлягатиме. Прошивка також у поодиноких випадках може дати збій.

Тому немає нічого складного в тому, щоб відправити резервну копію даних та системи в iCloud, або до інших хмарних сховищ. Або просто взяти і по кабелю перенести всі дані на комп’ютер.

3. Не використовувати захисне скло та чохли

Вже давно стало трендом обертати смартфон склом, щоб був приємнішим на дотик, і щоб продати його можна було дорожче. Однак такий матеріал досить слабко переносить фізичні дії, хоч нас виробник і переконує у протилежному. Яке супер сучасне скло не використовувалося, воно все одно не зможе бути на 100% бути невразливим до різних пошкоджень, вірніше може, але в цьому випадку вам не сподобається товщина смартфона.

Тому немає гіршої поради, ніж рекомендувати використовувати захисне скло та чохли на смартфон. І собі нерви збережете, і потім продати зможете айфон дорожче.

4. Сподіватися на захисне скло та чохли

Порада звучить кумедно, враховуючи попередню пораду. Справа в тому, що, крім фізичних пошкоджень зовні, може пошкодитися і внутрішня частина смартфона. Адже сучасні плати та матриці робляться з неймовірно кволих екологічних матеріалів. Тому при сильному падінні чохол може бути безсилим.

Тому робимо висновок, що захист на смартфон потрібний, але акуратне використання і прямі руки важливі не менше.

5. Не дотримуватись температурного режиму

А якщо я скажу вам, що айфон створювався для використання в температурах від 0 до +35 градусів цельсія. Так, ось такий ось “ніжний” пристрій. Звичайно, у нього передбачено захист, якщо відбувається вихід за межі температурного режиму.

Однак, якщо робити це на регулярній основі, то можна просто зіпсувати батарею або інші внутрішні компоненти, у тому числі екран.

6. Використовувати дешеві адаптери живлення

Для безпеки вашої батареї абсолютно протипоказано використовувати ноу-нейм блоки живлення. Не обов’язково купувати оригінальні, достатньо, щоб у ньому офіційно підтримувалась функція Power Delivery. У цьому випадку ви на 99% можете бути впевнені, що зарядка буде безпечна для вашого айфона.

7. Спеціально розряджати батарею в нуль

Звичайно, в сучасних пристроях передбачено засоби захисту акумулятора. Однак, якщо ви по-старому розряджаєте батарею в нуль на постійній основі, то це так собі ідея. Для гарної роботи акумулятора бажано не зменшувати обсяг заряду менше ніж 15-20%.

8. Надто переживати про заряд батареї

“Що відбувається?” – скажете ви, прочитавши попередню пораду. А я скажу вам, що немає необхідності щогодини морочитися про заряд акумулятора, тримати певний мінімум і максимум, адже все одно, як би ви ним не користувалися, потрібно змиритися з тим фактом, що батарея вимагатиме заміни.

Звичайно, краще цей момент відтягнути, і по можливості дотримуватися рекомендацій щодо використання смартфона. Однак, на першому місці має бути комфорт. Використовуйте пристрій, як вам зручно. Але якщо є можливість і бажання, то дотримуйтесь рекомендацій щодо тривалості життя батареї.

Ось так вийшов топ 8 популярних помилок власників айфонів, і не тільки.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
  • Останні записи

    Топ-5 помилок, яких слід уникати під час встановлення Windows

    Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…

    17.12.2024

    Функції штучного інтелекту iPhone виявилися нецікавими користувачам

    Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…

    17.12.2024

    Яку електроніку найчастіше купують батьки дітям

    Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…

    17.12.2024

    Європа запускає проект для конкуренції з Starlink

    Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…

    17.12.2024

    Топ смартфонів початку 2025 року: найцікавіші моделі на ринку

    Ринок смартфонів у 2025 році продовжує дивувати користувачів інноваціями, високотехнологічними рішеннями та широким вибором пристроїв…

    17.12.2024

    Користувачі Galaxy S24 Ultra розповіли про проблеми з антибліковим покриттям

    Користувачі Samsung Galaxy S24 Ultra, які дуже хвалили його антибліковий дисплей, тепер стикаються з проблемами.…

    17.12.2024