iPhone 14 Pro подешевшав у Китаї

Компанія Apple знизила ціни на свої останні моделі iPhone преміум класу в Китаї, намагаючись компенсувати падіння попиту в країні.

JD.com, друга за величиною платформа електронної комерції у Китаї, входить до числа рітейлерів, які за останні кілька днів скинули 800 юанів ($118) на моделі iPhone 14 Pro та Pro Max. Державний оператор China Mobile також знизив ціни на ці смартфони.

Роздрібні мережі у Шеньчжені також запропонували зниження цін від 600 до 800 юанів. Тим часом, на місцевому сайті Apple пристрої, як і раніше, пропонуються за звичайними цінами.

Знижки з’явилися наприкінці сезону місячного Нового року, коли рітейлери зазвичай очікують на збільшення кількості покупців перед відновленням роботи шкіл. За повідомленнями, запаси моделей iPhone 14 Pro у деяких магазинах уже розпродано.

Як зазначає агентство Bloomberg, знижки на iPhone 14 Pro у розмірі від 7% до 9% збіглися з пропозиціями на моделі нижнього цінового діапазону, які зазвичай знижуються першими, що дозволяє припустити, що Apple реагує на слабкий попит на найбільшому у світі ринку смартфонів.

У четвер компанія Apple опублікувала фінансові результати за квартал, що закінчився у грудні, повідомивши про зниження доходів приблизно на 5% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Компанія послалася на складні умови, які включали проблеми з постачанням iPhone через COVID у Китаї, що перешкоджало можливості відвантаження пристроїв клієнтам.

Під час свого звернення до інвесторів генеральний директор Тім Кук відзначив пожвавлення в економіці Китаю після послаблення обмежень, але припустив, що показники Apple у поточному кварталі будуть дзеркальними до грудневого періоду, що передбачає зниження доходів на 5% у річному обчисленні. Очікується, що в березневому кварталі прибутки від продажів iPhone збільшаться.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я