Оригінальний iPhone в упаковці планують продати за 50 000 доларів

Незатребуваний подарунок може збагатити володарку смартфона від Apple 2007 року.

Нероздрукований iPhone 2007 року виставили на аукціон LCG Auctions зі стартовою ціною $2500. Очікується, що смартфон піде з молотка не менше, ніж за $50 000. Про це власниця Карен Грін розповіла в інтерв’ю виданню Businessinsider.

На момент написання нотатки вже зроблено 12 ставок, а загальна ціна піднялася до $11 491. На 19 лютого призначено фінальний день торгів.

“Телефону майже 16 років, і він виглядає чудово, демонструючи гострі кути спереду та ззаду, насичений колір і “свіжість корпусу”. Етикетки на зворотному боці під печаткою залишаються недоторканими, а знос при зберіганні мінімальний”, – йдеться в описі лота.

Там же вказано, що це перший iPhone у прийнятному стані, який потрапив на торги після рекордного продажу минулого року. Уточнюється, що продається модель A1203, замовити MA712LL/A (8 ГБ).

Оригінальний iPhone першого випуску у заводській упаковці вважається цінним придбанням серед колекціонерів. У 2022 році схожі лоти продавалися на $35 414 та $39 339.

Історія цього лота

Коли Карен Грін отримала роботу менеджера в PetSmart у 2007 році, її друзі зробили їй подарунок: iPhone першого покоління, який щойно вийшов. Однак новий телефон не знадобився і Карен відклала його “у довгий ящик”. Вся справа в тому, що в неї і так було три телефони, прив’язаних до Verizon, а iPhone умів працювати тільки в мережах AT&T.

Протягом багатьох років власник кілька разів розглядав можливість продажу телефону, особливо після того, як на eBay схожий продали за $10 000.

“Я подумала про себе: “О Боже, здається, у мене є оригінал. Я зателефонувала своєму синові і сказала: йди, візьми телефон і переконайся, що він не відкритий», – сказала Карен в інтерв’ю Businessinsider.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я