Samsung прокачала можливості камери у своїх смартфонах за допомогою Galaxy Buds та Galaxy Watch

Південнокорейський виробник гаджетів Samsung представив масштабні оновлення програмного забезпечення для навушників Galaxy Buds2 Pro і годинників Galaxy Watch5/Watch4. Вони зосереджені на розширенні можливостей зйомки на смартфоні.

Власники Galaxy Buds2 Pro зможуть записувати звук у форматі 360 ° під час зйомки відео. А під час перегляду такого контенту глядач зможе відчути себе у центрі подій.

Ця функція використовує протокол Bluetooth LE Audio, який забезпечує бінауральний запис за допомогою одночасно лівого та правого мікрофонів.

Варто відзначити, що функція запису звуку на 360° поки що доступна тільки на Galaxy Z Flip4 і Galaxy Z Fold4, оскільки інші смартфони бренду не підтримують Bluetooth LE Audio. Ймовірно, пристрої серії Galaxy S23 також матимуть підтримку нової технології.

З виходом оновлення для смарт-годин у Galaxy Watch4 та Galaxy Watch5 з’явиться функція масштабування у програмі Camera Controller. Як випливає з назви, це дозволить керувати зумом камери смартфона за допомогою безелю, що обертається.

Обидві прошивки будуть доступні для завантаження в лютому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я