Android стане ще більше схожим на iOS. Оцініть нововведення

Компанія Google тестує новий спосіб уніфікувати зовнішній вигляд сторонніх програм, щоб дизайн робочого столу виглядав краще. Про це пише SamMobile.

Раніше в Android 13 з’явилася функція, яка змінює іконки додатків – як сторонніх, так і вбудованих – згідно з одним дизайн-код. Теоретично ця фішка повинна «вирівняти» стилі абсолютно різних іконок і допомогти Android виглядати більш цілісним і уніфікованим, як iOS в iPhone. Однак на практиці вона працює далеко не з усіма програмами, і зазвичай після включення цієї функції робочий стіл починає виглядати ще гірше.

Google тестує нововведення, яке має виправити цю невідповідність. Згідно з джерелом, у новій збірці Android 13 QPR2 Beta 2 з’явилося примусове перемальовування іконок програм, навіть якщо розробники не адаптували свою програму для цієї функції. У коді системи помічено новий пункт ENABLE_FORCED_MONO_ICON, який перетворює значок будь-якої програми на монохромний, після чого на нього накладається поточний колірний акцент усієї системи. 

Кінцевий результат роботи цієї функції вражає один з розробників продемонстрував її на прикладі двох іконок. Вигляд робочого столу дійсно стає уніфікованим і тепер виглядає так, як і задумувала Google. 

Варто відзначити, що в iOS всі іконки вже давно узгоджуються з єдиним стилем. Apple досягла цього жорсткою модерацією додатків у App Store, але у випадку з Google такий метод не допоможе, і компанія пішла іншим шляхом. Скоро користувачі Android-смартфонів зможуть насолоджуватись єдиним дизайном усіх елементів системи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я