Google Pixel 7a може зробити Pixel 7 непотрібним

Якщо ви поклали око на Google Pixel 7, то краще трохи почекати, тому що Google може незабаром випустити Google Pixel 7a, який, швидше за все, буде дешевшим і – якщо вірити недавнім витокам – може бути дуже схожим.

Таке враження складається з відео, імовірно, Google Pixel 7a, розміщеного в закритій в’єтнамській групі Facebook, але поміченого і завантаженого в Twitter автором витоку @chunvn8888.

На відео показаний телефон, дуже схожий на Pixel 7, з аналогічним козирком камери на задній панелі, задньою блискучою панеллю і камерою з отвором в екрані.

Телефон також вмикається, і хоча на екрані не видно нічого цікавого, згадується, що дисплей працює на частоті 90 Гц – що знову ж таки схоже на Pixel 7 і є поліпшенням порівняно з Google Pixel 6a з частотою 60 Гц.

З того часу користувач повернувся з другим відео, яким також поділився @chunvn8888 (відкривається в новій вкладці), в якому він показує, що телефон, схоже, було заблоковано Google. Але на одному екрані, до якого вони все ще можуть отримати доступ, йдеться про 128 ГБ пам’яті та 8 ГБ оперативної пам’яті.

Ви, напевно, здогадалися, що ми збираємося сказати – ці характеристики такі самі, як і у Pixel 7, хоча існує також модель цього телефону з 256 ГБ пам’яті. Для довідки Pixel 6a поставляється з 128 ГБ пам’яті, але всього 6 ГБ оперативної пам’яті.

Пам’ятаєте про Pixel 7a? Кілька хвилин тому хлопець написав мені, що телефон дистанційно заблокований Google. Принаймні тепер ми знаємо ще одну деталь: 8 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5 і 128 ГБ

Навіщо купувати Pixel 7, якщо можна купити Pixel 7a?

Якщо ці витоки виявляться точними, і ці два телефони дійсно дуже схожі, Google може перешкодити продажам Pixel 7 цим релізом.

З іншого боку, ми не очікуємо побачити Pixel 7a приблизно до середини 2023 року, тому Google Pixel 7 на той час вже давно буде у продажу, а Pixel 8 вже не за горами. Тому Google може не надто перейматися тим, що нова модель його обійде.

Однак сам Pixel 7a може зіткнутися з труднощами, якщо ціна не буде привабливою. Зрештою, Pixel 7, ймовірно, буде сильно уцінений до моменту виходу цього телефону, тому ми можемо виявити, що ціна на ці два телефони схожа – або що Pixel 7 насправді дешевша з двох.

Саме це сталося з Pixel 6a, який на старті продажів коштував дорожче, ніж Pixel 6, який іноді можна було знайти. Тому сподіваємося, що Google не повторить цієї помилки. Тим не менш, Pixel 7 – один з найкращих телефонів Pixel, і якщо ці витоки вірні, то Pixel 7a може опинитися на одному рівні з ним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я