5 кращих програм для роботи з Android – смартфонами на комп’ютері

1
4182

Смартфон – такий гаджет, який може працювати як самостійно, так і в зв’язці з комп’ютером. Сьогодні ми розглянемо найпопулярніші і кращі програми, що дозволяють зв’язати мобільний пристрій з ПК, ноутбуком або планшетом на базі Windows.

AirDroid

AirDroid

AirDroid дозволяє вивести екран смартфона на комп’ютер і управляти мобільником за допомогою миші, клавіатури або тачпада: запускати додатки, встановлювати або видаляти їх, працювати з камерою і файлами. Ця програма також може виводити на комп’ютері повідомлення від додатків, встановлених на смартфоні, і відповідати на SMS і повідомлення в месенджерах.

Налаштування AirDroid ускладнена тим, що вимагає включити на смартфоні опції для розробників і активувати режим налагодження через USB, але зробити це досить просто: потрібно відкрити системні налаштування, перейти в розділ «Про телефон» кілька разів натиснути на версію Android, поки не активізуються налаштування для розробників, а потім перейти до них і дозволити налагодження при підключенні до комп’ютера.

Безкоштовна версія програми володіє обмеженою функціональністю, а за доступ до всіх її можливостей доведеться платити абонентську плату 1,99 долара в місяць або 19,99 долара на рік.

Vysor

Vysor

Vysor віддзеркалює на комп’ютер зображення зі смартфона і дозволяє робити скріншоти або працювати з мобільними додатками, використовуючи клавіатуру і мишу. При наявності Pro-аккаунта можна «ділитися» смартфоном з декількома комп’ютерами. Такий аккаунт коштує 2,5 долара в місяць, 10 доларів в рік або 40 доларів назавжди.

Textto

Textto

Textto фокусується не на створенні дзеркального екрану або повідомлень, а на роботі з листуванням. Це SMS-клієнт, за допомогою якого можна читати SMS та відповідати на повідомлення з комп’ютера. Textto випущений в десктопному варіанті, а також у вигляді веб-версії.

Pushbullet

Pushbullet

Pushbullet виводить на комп’ютер повідомлення від мобільних додатків і дозволяє отримувати і відправляти SMS, обмінюватися текстом і файлами між кількома пристроями. У платній версії сервісу, який коштує 4,99 долара в місяць або 39,99 долара на рік, більш високий ліміт на відправку файлів, а також передбачена безлімітна можливість відповідати на повідомлення в месенджерах і виробляти певні дії з додатками (наприклад, видаляти непотрібні листи прямо через повідомлення на ПК).

Photos Companion

Photos Companion

Photos Companion – додаток, розроблений експериментальною студією Garage, який належить компанії Microsoft. З його допомогою можна відправляти фотографії зі смартфона на комп’ютер без використання інтернету (для цього вони повинні бути підключені до спільної мережі). Налаштування додатків проводиться за допомогою QR-коду, а фотографії з’являються в стандартному додатку «Фото» в Windows 10.

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. Все программы очень платные и некоторые из них неудобные.
    Надо добавить MyPhoneExplorer. Программа бесплатная не считая просьбы доната, умеет показывать экран, передавать на него нажатия, читает/пишет смс, перекачивает фото, синхронизирует любые папки между смартфоном и бб, видит все звонки, календари и будильник. Имеет независимые профиля для каждого телефона с опциональной защитой паролем и может подключаться как по кабелю так и по вайфаю или бт. Также может быть портабельной. Из недостатков – не поддерживает двухсимочники и экран работает только по кабелю.
    Короче прога мастхэв однозначно!

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут