Categories: Смартфони

4 помилки, які люди допускають при заряджанні смартфона

Share
Час читання: 2 хв.

Смартфони стрімко заполонили світовий ринок, відтак багато людей придбали собі новинки техніки та із задоволенням користуються їхніми можливостями. Однак не всі знають, як правильно підтримувати заряд енергії в мобільних телефонах, не наносячи шкоду батареї пристрою.

Експерти комп’ютерних технологій дали корисні поради власникам смартфонів, повідомляє Worldwide News.

Не залишайте на ніч заряджатись телефон

В першу чергу, фахівці порадили не ставити телефон на зарядку упродовж ночі, оскільки такий режим є стресовим для акумулятора. Батарея може набрати достатньо енергії за 2 – 3 години. Весь інший час вона просто втрачає заряд та розпочинає процес короткочасного насичення енергією. Це може призвести до швидкого зносу акумулятора смартфона.

Не потрібно заряджати смартфон на 100%

Експерти стверджують, що найкраще телефон буде працювати при заряді енергії у 80%. Тому не варто очікувати повного заряджання смартфону.

Не використовуйте гаджет при поганих температурних умовах

Варто відмовитись від використання смартфону при сильній спеці чи холоді. За таких погодних умов телефон зазнає негативного впливу, зокрема, потерпає акумулятор мобільного гаджета.

Використовуйте брендові зарядні пристрої

Всі смартфони продаються з брендовими оригінальними зарядними пристроями. Саме їх варто використовувати для підтримання рівня енергії в акумуляторі. В іншому випадку виникає ризик пошкодження батареї смартфону.

Зазначимо, що більшість виробників оцінюють тривалість роботи акумуляторів в 300 – 500 заряджань. До прикладу, популярна компанія Apple анонсувала, що після 1 тисячі таких циклів місткість акумулятора на гаджетах скоротиться на 20%.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: укр

Останні записи

Забуті функції смартфонів, які ми більше не використовуємо

Так, змін було чимало. Батареї Пам'ятаєте, як ми самі змінювали акумулятори в телефонах? Ще років…

29.03.2025

Найкращі смартфони березня: рейтинг від експертів

Редакція порталу iTechua.com склала добірку найкращих смартфонів, представлених у березні 2025 року. У рейтингу зібрані…

29.03.2025

Революція у VR: представлено новий пристрій який передає відчуття дотику

Дослідники з Північно-Західного університету (США) представили інноваційний пристрій, який виводить тактильні відчуття у віртуальній реальності…

29.03.2025

Тонкі смартфони: чому їх дизайн часто не має сенсу

Поява кремній-вуглецевих акумуляторів сприяла відродженню тренду на тонкі смартфони, і чутки про нові моделі, такі…

29.03.2025

Apple Watch Ultra 3 отримає корпус із новим матеріалом

Apple активно працює над новою моделлю Apple Watch, яка може отримати цільноскляний корпус, здатний реагувати…

29.03.2025

Опубліковані перші рендери Samsung Galaxy Z Flip7 FE

У мережі з'явилися перші рендери Samsung Galaxy Z Flip7 FE. Зовнішні відмінності від торішнього Galaxy…

29.03.2025