В 2023 році Apple запустить дуже потрібну функцію iOS

Влітку 2022 року компанія Apple провела щорічну конференцію WWDC 2022, на якій показала фанатам майбутні iOS, iPadOS та macOS. Однією з відкладених фішок iOS 16 став кардинально перероблений CarPlay. За допомогою MacRumors ми зібрали п’ять ключових особливостей майбутньої медіасистеми для автомобілів від Apple.

  • Підтримка кількох дисплеїв. Новий CarPlay зможе задіяти всі дисплеї в автомобілі та виводити на них різну інформацію – розваги, навігацію, панель приладів та багато іншого. Apple запевняє, що систему буде адаптовано під кожен конкретний автомобіль. 

  • Інтеграція з панеллю приладів. Підключений до медіасистеми авто iPhone більше не буде відеоплеєром і навігатором: тепер CarPlay зможе інтегруватися прямо в електронну панель приладів з відображенням спідометра, тахометра, одометра, рівня палива і температури двигуна і так далі. Водії зможуть обирати дизайн та компонування панелі. 
  • Клімат контроль. Ще одна функція, яка буде інтегрована у CarPlay. Централізований доступ до клімат-контролю дозволить легко регулювати температуру повітря, підігріву сидінь і керма, швидкість вентилятора і так далі. 

  • Віджети. Після впровадження віджетів до iOS та iPadOS Apple приносить їх і в CarPlay. Вони дуже схожі на «айфонівські» і відображатимуть погоду, нагадування, розпорядок дня, навігацію та багато іншого. 

  • FM-радіо. Воно повертається! Майбутня версія CarPlay буде включати в себе абсолютно новий додаток “Радіо”, який інтегруватиметься з вбудованим в авто радіоприймачем.

За заявою Apple, новий CarPlay побачить світ наприкінці 2023 року. Оскільки це оновлення стало дуже масштабним, його неможливо здійснити простим апдейтом iOS – потрібне особливе обладнання самого авто. Тому система буде доступна на нових машинах Audi, Toyota, Honda, Jaguar, Land Rover, Mersedes-Benz, Nissan, Porsche, Volvo та інших брендах. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я