Гаджети від Apple відомі у всьому світі. Їх люблять не просто за гучний бренд. Це пристрої, які зарекомендували себе як одні з найміцніших, найбезпечніших, багатофункціональних. Ми називаємо такі пристрої «живучими». Однак, яким би міцним і витривалим не був смартфон, є форс-мажорні ситуації, коли навіть iPhone виходить з ладу.
Як правило, ремонтом гаджетів Apple займаються офіційні представники та майстерні. Проте, є чимало умільців, які розбирають та збирають телефони мало не із заплющеними очима та за набагато менші гроші.
З iPhone 14 версії Pro в неофіційній майстерні може виникнути безліч проблем. Виробники про це потурбувалися. До речі, із попередніми версіями цих складнощів не буде. Що ж не так із конструкцією 14 Pro, що про нього пішла така слава?
Отже, в 14Pro і 14 Pro Max зовнішню освітленість зчитують 2 датчики. Від них залежить робота Always on display або постійно активного дисплея. По суті, це одна із родзинок даних моделей.
Проблема в тому, що при ремонті дисплея в неавторизованих майстернях ставляться неоригінальні деталі, і ці датчики не працюватимуть.
Є ще одна опція, що також залежить від цих датчиків. Пристрій отримує інформацію про навколишнє освітлення та регулює яскравість аж до повного вимкнення дисплея. Наприклад, ви поклали телефон у кишеню або сумку, настала ніч або ви поклали його у темне місце. Пристрій сам відрегулює яскравість або вимкне екран для економії заряду.
Є кілька виходів із ситуації:
- ремонтувати iPhone у офіціалів та використовувати оригінальні запчастини;
- ремонтувати в офіціалів, де неоригінальні запчастини вносять у систему та після заміни всі функції продовжують працювати без збоїв;
- ремонтувати у нас: все працюватиме і обійдеться дешевше.