Названо найшвидші 5G-смартфони у світі

Цікаво, що рейтинг для кожної країни вийшов свій результати не можна назвати однаковими. Так, наприклад, у Китаї найшвидшим 5G-смартфоном за третій квартал 2022 року назвали OnePlus 9. Він показав середню швидкість завантаження 349,15 Мбіт/с.

У Німеччині лідерами стали iPhone 14 Pro і Pro Max – 181,09 Мбіт/с та 177,98 Мбіт/с відповідно. У рейтингу США ці смартфони поміняли місцями.

У галереї нижче ви знайдете дані щодо інших країн, включаючи Великобританію, Бразилію, Японію, В’єтнам, Таїланд та Філіппіни:

Як відбувався відбір

Щоб потрапити до рейтингу тієї чи іншої країни, смартфон повинен був мати ринкову частку, яка перевищує або дорівнює 0,5% всіх пристроїв у країні. Мінімальний розмір вибірки – 100 пристроїв.

Для перевірки швидкості завантаження використовувалися пропозиції від популярних у місці використання гаджета операторів 5G. Це означає, що продуктивність, швидше за все, варіюється від мережі до мережі та від країни до країни, тому, наприклад, смартфон в одному регіоні показував кращий результат, ніж той самий пристрій, але в іншому регіоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я