Apple презентувала новий логотип Made for iPhone

0
1330
FILE PHOTO: An Apple logo hangs above the entrance to the Apple store on 5th Avenue in the Manhattan borough of New York City, July 21, 2015. REUTERS/Mike Segar/File Photo

Корпорація Apple презентувала новий логотип, який буде зображений на аксесуарах, що виготовляються різними виробниками для пристроїв компанії. Даний логотип буде міститися на всі аксесуари, вироблені сторонніми розробниками.

У 2005 році корпорація Apple представила програму під назвою Made For iPhone, яку згодом перейменували в MFi, так як аксесуари призначалися не тільки для смартфонів, але і інших мобільних пристроїв «яблучної компанії». У старій версії логотипу були зображені пристрої, до яких проводилися аксесуари: планшет iPad, музичний плеєр iPod, а також смартфон iPhone. У новій версії логотип має три варіанти, на кожному з яких був поміщений значок компанії Apple, а також прибрані іконки мобільних пристроїв, які на логотипі представлено лише їх назвами.

Читайте також  Samsung Galaxy S10 отримав неймовірну особливість, якій не має аналогів

Всі компанії, що працюють над створенням аксесуарів для мобільного продукції Apple, зобов’язані перейти на використання нових логотипів програми MFi вже протягом трьох місяців.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут