Автономність нових iPhone порівняли із попередниками – відео

Автор YouTube-каналу Mrwhosetheboss провів масштабний тест автономності нових iPhone, порівнявши час роботи з пристроями попередніх поколінь. Як виявилося, Apple зробила серйозну роботу над цим параметром – але не з усіма моделями серії.

У випробуванні брали участь відразу сім гаджетів: iPhone 14, 14 Pro, 14 Pro Max, 13, 13 mini, 12 та оновлений iPhone SE. Перші 30 хвилин тестування у режимі перегляду стрічки новин показали, що iPhone 14 Pro Max значно перевершує своїх суперників: він втратив лише 1% заряду, тоді як інші – до 10%. На другому місці опинився 14 Pro з результатом 98%, на третьому — iPhone 14 з результатом 96%. Найгірше впорався SE 2 – він розрядився до 90%.

Ще за годину відтворення відео та перегляду соціальних мереж лідер «перегони» продемонстрував 89% залишку заряду. Друге місце залишилося за моделлю 14 Pro (85%), а третє посів базовий iPhone 14 (83%). В аутсайдерах, як і раніше, вважався «бюджетний» SE (2022) з результатом у 68%. Через 2,5 години геймінгу ситуація в імпровізованому рейтингу практично не змінилася.

У випробуванні з веб-серфінгом (Safari) першим вибув апарат серії SE з результатом 4:00 і 54 хвилини активного використання. Наступний тест полягав у записі відео на фронтальну камеру та перегляді роликів у TikTok. Після його завершення загальний час активності досяг 6 годин і 48 хвилин – на цей момент iPhone 14 і iPhone 13 зрівнялися, показавши по 6% заряду, iPhone 12 і 13 mini і повністю розрядилися, а iPhone 14 Pro Max зберіг 28% енергії.

Фінальний раунд з мобільним геймінгом “добив” iPhone 14 на позначці 7:12. Ще через три хвилини вимкнувся iPhone 13, який у результаті обійшов нову модель. iPhone 14 Pro протримався 7 годин та 48 хвилин, а переможцем став iPhone 14 Pro Max, який протримався на одному заряді 9 годин та 31 хвилину при активному використанні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Стаття не вичерпна і не доопрацьованп нема деталей, який рівень яскравості дисплея був ввімкнений під час роботи з пристроєм, які ще супутні служби працювали вай-фай 3 джі служби локації і т.д.! Це все впливає на розряд акумулятора!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я