iPhone 15 Pro та iPhone 15 Ultra отримають неймовірно швидкий процесор Apple A17

Згідно з останніми даними, Apple планує стати першою компанією, яка наступного року використовуватиме процес TSMC N3E. На базі цього 3-нанометрового процесу будуть вироблятися однокристальні системи для нових iPhone та Mac.

Джерело уточнює, що iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max (або iPhone 15 Ultra ) буде побудований на базі 3-нанометрової Apple A17, продуктивність та енергоефективність якої будуть помітно покращені в порівнянні з Apple A16.

N3E (Ehanced) – це останнє покоління покращеного 3-нм техпроцесу TSMC. У порівнянні з N5 енергоспоживання знижується на 34% при тій же продуктивності, продуктивність підвищується на 18% при тій же потужності, що споживається, при тій же щільності транзисторів, яка при цьому може бути збільшена на 60%.

Перші тести Apple A16 показали, що однокристальна система, яка продовжує використовувати 4-нм процес, не виявилася значно швидшою в порівнянні з Apple A15. Джерела вважають, що Apple вже не може забезпечити сильнішу оптимізацію під 4-нм техпроцес, і на наступному етапі, щоб продовжити підвищувати продуктивність, вона повинна перейти на більш сучасний техпроцес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я