Відомий інсайдер розкритикував майбутній флагман Samsung

Несподівану заяву зробив авторитетний техноблогер Ice Universe, відомий своїми точними прогнозами. За його словами, Samsung Galaxy S23 буде встановлювати нові китайські смартфони за однією з ключових технічних характеристик — роздільної здатності дисплея.

За словами інсайдера, китайські виробники смартфонів готуються до переходу на новий стандарт дозволу 1,5K (1220p), який передає Full HD-панелі в розряд «бюджетників». При цьому Galaxy S23 не зможе вписатися в тренд, оскільки буде мати панель стандарту 1080p. «Досталось» від блогера і глави мобільного підрозділу Samsung Те Мун Ро, який, як заявив автор твита, перетворив флагманські смартфони Galaxy S «в пристрої третього класу».

Слід зазначити, що в коментарях до посту інсайдеру відзначили багато власників смартфонів Galaxy, зазначивши, що дозвіл дисплея Galaxy S6 (вийшов у квітні 2015 року) вже перевищило 1920×1080 пікселів, хоча і не за замовчуванням. Крім того, іронічно виглядає той факт, що велика кількість AMOLED-панелей для китайських брендів виробляється як компанія Samsung. Що саме побудило інсайдера розкритикувати іменного вендора, історія умалчивает.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я