Відома дата появлення підписки на iPhone. Чекати залишилося не довго

Журналіст Bloomberg Марк Гурман заявив про швидкий запуск нової схеми покупки iPhone, яка дозволить розраховуватися за пристрій і фірмові сервіси за допомогою місячних внесків. У своєму новому відзначенні він розповів, чому таку підписку не анонсували на минулій презентації, і коли варто чекати її появлення.

За словами Гурмана, підписка дозволить не тільки користуватися актуальною моделлю iPhone, але і змінити її на нові апарати за мірою їх випуску. Комерційне назва послуги поки невідомо. Очікується, що вона стане частиною сервісу Apple One, який об’єднує відразу кілька пропозицій. Згідно з джерелом, вендор вже тестує підписку на iPhone, щоб запропонувати її в кінці поточного або на початку наступного року.

Крім того, журналіст назвав причину, за якою Apple не представила підписку разом із серією iPhone 14. Він стверджує, що компанія не хотіла ускладнити презентацію, звертаючи увагу на характеристики смартфонів. Наступна прем’єра гаджетів бренда відбудеться в жовтні — можливо, тоді ж і буде представлена ​​нова підписка. Пропонує Apple подібну схему покупки інших своїх пристроїв, хоча невідомо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я