З осені 2018 року в Україні набудуть чинності нові правила реєстрації абонентів телекомунікаційних послуг.
Як повідомили у Нацкомісії з держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), рішення має спростити процедуру реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі, пише “Економічна правда“.
Нові правила дозволять дистанційну реєстрацію абонентів, для чого можна подати електронну або паперове заяву.
Під час подання абонентом заяви про реєстрацію в електронній формі буде можлива електронна ідентифікація особистості – електронний цифровий підпис, BankID і т.і.
Також введено реєстрацію абонентів, які не є громадянами України, а перелік документів, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України або спеціальний статус особи, розширено.
Новий порядок було ухвалено рішенням НКРЗІ від 28 листопада 2017 р., воно набере чинності через 9 місяців з дня його офіційного опублікування.
Наразі абоненти можуть зареєструватися єдиним способом – у письмовій формі, з обов’язковою фізичною присутністю в офісі оператора / провайдера телекомунікацій.
“Наявність великої кількості знеособлених абонентів сприяє розвитку шахрайства з використанням абонентських номерів, негативно позначається на фінансовому стані абонента і репутації оператора”, – зазначили в НКРЗІ.
У січні Xiaomi представить механічну клавіатуру MK 71 Pro, яка отримає 71-клавішний формат, ручку, що…
Коли я пишу ці слова, до релізу iPhone 17 залишається близько десяти місяців, але вже…
Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…
Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…
Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…
Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…
View Comments
І не треба ніяких законів, щоб утискати право людини на приватність. І це ще не все - хтось матиме доступ до персональних даних абонентів (навряд чи цей хтось НЕ використає їх (дані) для шахрайства з квартирами, машинами, іншим майном громадян (прикладів використання "нотаріусів" безліч). Таку "країну мрій" створюють бариги. Може хтось із кваліфікованих юристів оскаржить це? Журналісти! Пишіть про це.