Прийнято вважати, що Samsung — один із лідерів брендів на ринку смартфонів і в асортименті компанії тільки якісні пристрої. Однак це не зовсім так. Так, більшість моделей у корейців вдалі, але є й відверто провальні. Саме про останні і йтиметься у даному матеріалі.
Ціна: 8 000 грн.
Продовження хітового бюджетника Galaxy A12 дуже засмутило. Так, нова модель отримала більший дисплей з роздільною здатністю FHD+, а не HD+, як у попередника, але за іншими характеристиками практично не змінилося. І це при хорошій надбавці у вартості.
У гаджеті стоїть слабкий процесор Exynos 850, з яким телефон в AnTuTu ледь вибиває 120 тисяч балів, акумулятор з такою ж ємністю 5000 мАч і 15-ватною зарядкою, а також квадрокамера на 50+5+2+2 МП. Такий самий набір використовується в Galaxy A12, єдина відмінність – у головного датчика роздільна здатність на 2 МП нижче.
Ціна: 8 399 грн.
За вартістю понад 8 тисяч гривень Galaxy A22 не пропонує власнику нічого, що могло б коштувати таких грошей. По-перше, він оснащений процесором Helio G80. Так, це непоганий чіпсет, але він стояв ще в Redmi 9, який вийшов 2 роки тому і коштував у два рази дешевше. Крім того, тут встановлено скромну матрицю. Так, виконана вона за технологією AMOLED з підвищеною герцовкою 90 Гц, але все псує низьку роздільну здатність. HD+ виглядає мляво і високої деталізації від зображення чекати не варто.
Ціна: біля 25 000 грн.
Випущений у 2020 році флагман цілком можна назвати одним із найгірших телефонів компанії за всю історію. Він хило виглядав навіть на релізі, а в 2022 році купувати його і зовсім не варто за жодних обставин. Навіть якщо врахувати серйозне зниження ціни.
По-перше, в Galaxy Note 20 встановлена панель із частотою оновлення 60 Гц та роздільною здатністю FHD+. У 2022 році, коли навіть середньобюджетники оснащуються плавними екранами, це просто смішно. По-друге, гаджет має пластикову спинку, що просто не можна пробачити преміальному смартфону.
Є модель і ще ряд мінусів — відсутність слота під флешку, скромний основний сенсор на 12 МП, батарея ємністю всього 4300 мАг і незрозуміла затримка при використанні стілуса.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
View Comments
Хто писав огляд? Хай шукає нову роботу... Маю Note 20 - все вище написане в якості недоліків якась фігня. Смартфон є лайт версією Ультри. Якщо є потреба в стілусі (який ніц не тормозить) й не було можливості придбати Ультру то Ноте20 немає альтернативи. Ключове - повноцінно робочий стілус с його функціоналом. А ви про пластикову спинку й 60гц екран?!