Apple збирається продати стільки ж iPhone 14, скільки роком раніше продала iPhone 13

А ось виробники Android-смартфонів не такі оптимістичні в прогнозах. Але мають рацію обидві сторони.

Компанія Apple замовила у постачальників ту саму кількість айфонів лінійки iPhone 14, скільки і рік тому було замовлено всіх чотирьох моделей iPhone 13. Про це повідомляє Bloomberg .

Перша партія рік тому складалася з 90 млн. штук айфонів лінійки iPhone 13, куди входило чотири моделі. Цього року Apple не планує знижувати кількість вироблених пристроїв. Це означає, що Apple не змінює своїх планів до кінця року продати близько 220 млн. айфонів.

Однак, інші гравці на ринку не так оптимістично дивляться на майбутнє. Принаймні постачальники Apple зазначають, що інші клієнти (читай: виробники Android-смартфонів) починають заморожувати раніше озвучені замовлення. Це підтверджують і цифри: за прогнозами IDC, ринок смартфонів у 2022 році скоротиться на 3,5% порівняно з 2021 роком.

Справа полягає в різних аудиторіях: покупці айфонів завжди були платоспроможнішими. І ці люди в рамках високої інфляції та геополітичної напруги постраждали не так сильно. Вони мають гроші, які восени цього року вони витратить на нові iPhone 14.

За даними інсайдерів, лінійка складатиметься з чотирьох моделей: iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max. Версії mini більше не буде. Смартфони будуть доступні з екранами двох версій: 6,1 та 6,7 дюйма.

Презентація відбудеться на початку вересня. Я вважаю, це станеться 13 числа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я