Складні смартфони з’явилися кілька років тому, але не стали повноправними членами ринку. Це екзотичні пристрої, які рядовий покупець навряд чи захоче. Багато в чому через невідомість. Люди не знають плюси та мінуси пристроїв, сумніваються у їхній надійності. Зумовлено це чи ні? Нині з’ясуємо.
Ексклюзивність . Головна перевага складаних телефонів. Купивши такий гаджет, ви можете бути впевнені, що всі оточуючі звертатимуть на вас увагу. Тож, якщо хочете виділитися з натовпу або привернути до себе увагу – гнучкий смартфон допоможе досягти бажаного.
Великий дисплей . Якщо ви з тих, кому здається, що у сучасних смартфонів екрани надто маленькі, зверніть увагу на гнучкі телефони. У багатьох моделей діагональ панелей більше 7 дюймів, тому вони краще підходять для перегляду медіаконтенту, багатозадачності та інших подібних операцій.
Селфі . Враховуючи, що в гнучких смартфонах для зйомки селфі можна використовувати основну камеру, якість себешек буде вищою, ніж при використанні звичайного гаджета з фронтальною камерою.
Ергономіка . Так, незважаючи на екрани великих розмірів, гнучкі пристрої легше носити з собою. У складеному стані вони значно менші за звичайні телефони, а тому поміщаються в кишеню штанів, сорочок і т.д.
Ціна . Основний мінус гнучких смартфонів. Чи захотіли собі такий апарат? Готуйтеся викласти кругленьку суму. Зумовлено її витратами компанії на виробництво такого смартфона. На жаль, шансів на зниження вартості складних телефонів у найближчому майбутньому не передбачається.
Крихкість . Ні для кого не секрет, що гнучкий механізм потребує акуратного поводження. Один незграбний рух і апарат прийде в непридатність. За ремонт гнучкого смартфона візьметься не кожен, а тому висока ймовірність, що телефон доведеться відправити у звалище після першої поломки.
Відсутність вологозахисту . Виробники поки не придумали, як реалізувати в гнучких смартфонах захист корпусу від води, тому поки що преміальні смартфони стандартного форм-фактора можна не боятися впустити у воду, будь-яка гнучка модель після такого номера вирушить в брухт.
Тут все залежить від користувача. Якщо поводитися зі смартфоном акуратно, то він прослужить вам хоч усе життя. Ну а якщо ж жбурляти гаджет праворуч і ліворуч, то термін служби значно зменшиться. Наскільки точно – ніхто не скаже, але зазначимо, що складний телефон не такий толерантний до неакуратної експлуатації, як звичайний апарат. Звісно, через особливості конструкції.
Користувачі Samsung Galaxy S24 Ultra, які дуже хвалили його антибліковий дисплей, тепер стикаються з проблемами.…
Експерт поділився прогнозами щодо нових продуктів Apple, які ми можемо побачити найближчим часом, і ці…
Apple готує перший складаний iPhone, який стане частиною глобального оновлення лінійки. За інформацією аналітиків, пристрій…
Глава аналітичної компанії Display Supply Chain Consultants (DSCC) Росс Янг поділився планами Apple щодо розширення…
Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…
У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…