Названі смартфони які найбільш вдало продаються

Аналітики Counterpoint Research представили новий рейтинг найпопулярніших у споживачів моделей мобільних пристроїв. У квітні поточного року половина ТОП-10 смартфонів, що найбільш розкуповуються, припала на гаджети Apple. Купертинській корпорації вдалося досить відірватися від найближчих конкурентів.

Перший рядок рейтингу зайняла модель iPhone 13. У загальній структурі продаж її частка склала 5,5%. На другому та третьому рядках з показниками 3,4 та 1,8% відповідно розташувалися її версії Pro Max та Pro. На четвертому рядку розмістилася модель iPhone 12. У структурі продажів на неї припало 1,6%. Сьоме місце рейтингу посіла представлена ​​цього року «розумна» трубка iPhone SE, на яку у квітні припало 1,4% продажів смартфонів.

Новий iPhone SE був представлений корпорацією у 2022 році. Йому вдалося увійти в першу десятку смартфонів, що найбільш розкуповуються, завдяки тризначним темпам щомісячного зростання продажів. Найкраще iPhone SE показав себе на японському ринку, де його частка становить 18%. У особливим попитом ця модель не користуються. Американці вважають за краще купувати більш дорогі моделі iPhone.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Пане Михайло, доброго дня! Ознайомилась з вашою характеристикою сучасних смартфонів. Прошу поради, бо стою перед величезною комунікаційною проблемою на сьогодні, адже мені за 75 р. Наша Держава “в смартфоні”… Мені терміново потрібно купити якийсь “бюджетний смартфон”, який би підтримував Дію та не щоб я не мала проблем з ним на протязі хоча б 4-5 років. Мені не потрібні всілякі додатки ігор тощо, мені потрібно мати засіб як телефон та застосунок Дію. Правда, наш пан Президент ще може щось вигадати, коли пенсіонери опиняться поза Державою але в найближчі роки йому всеж буде не до того.
    Дякую за увагу. Надія

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я