Categories: Смартфони

Google додала в усі Android-смартфони просунутий редактор скріншотів

Share
Час читання: 2 хв.

Одним з головних нововведень випущеної більше п’яти років тому операційної системи Android 2.3.4 стала функція, що дозволяє робити скріншоти екрану. Сьогодні нею, звичайно, вже нікого не здивувати, однак тоді вона зібрала хвилю захоплення серед власників смартфонів, оскільки вони отримали дійсно корисну і потрібну в повсякденному житті можливість. З тих пір пройшло вже дуже багато часу, а тому Google вирішила розширити роботу цієї функції, щоб користуватися нею було зручніше і простіше.

В останній бета-версії додатка Google, яка доступна учасникам бета-тестування, є вбудований редактор скріншотів, що дозволяє виробляти з ними різні дії. Він працює не тільки в рамках операційної системи Android, а й з усіма сторонніми додатками, доступними для завантаження з магазину Google Play. Користувачі повідомляють, що якщо зробити скріншот екрану, то в його нижній частині з’явиться спливаюче вікно з двома кнопками – «Редагувати» і «Поділитися».

Остання бета-версія програми Google, доступна обмеженому колу користувачів в магазині «Play Маркет», містить в собі вбудований редактор зображень. Після кожного знімка екрана, зробленого на смартфоні або планшеті, в його нижній частині спливає невелике вікно. За рахунок нього користувач має можливість відразу перейти до редагування отриманого зображення, або відправити його по електронній пошті, через месенджер або інше.

Активувати функцію швидкого редагування можна в налаштуваннях програми Google. В даний час настільки корисна і дійсно потрібна функція, що розширює функціональні можливості роботи з скріншотами, доступна тільки обмеженому колу користувачів, яких американська корпорація відібрала для участі в бета-тестуванні. Очікується, що всі бажаючі, які володіють смартфонами на базі Android, отримають до неї доступ в першій половині березня 2018 року.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Інсайдер розкрив відмінності між суперфлагманами Samsung Galaxy S25 Ultra та Galaxy S23 Ultra

    Різниця між топовими смартфонами різних поколінь досить суттєва. А цінник зросте лише на 100 доларів.…

    01.01.2025

    Чому китайська пам’ять DDR5 поступається іноземним аналогам за швидкістю

    ChangXin Memory Technologies (CXMT), китайський виробник пам'яті, почав поставки DDR5. Однак у їхніх чіпах використовуються…

    01.01.2025

    Nvidia і Qualcomm планують перейти на 2-нм техпроцес Samsung

    Очікувалося, що Apple випустить процесори на базі 2-нм техпроцесу наступного року. Однак, як повідомляється, TSMC…

    01.01.2025

    Що має змінитися в Apple Vision Pro, щоб завоювати ринок у 2025 році

    Аналітики 9to5Mac вважають, що Apple Vision Pro потребує серйозних оновлень, щоб виправдати звання проривного пристрою…

    01.01.2025

    Новий стандарт зарядки від ЄС: як це допоможе скоротити електронне сміття

    Рішення про стандартизацію зарядних пристроїв у країнах ЄС послідувало за постановою Європейського парламенту від 2022…

    01.01.2025

    Samsung Galaxy S25 для міжнародного ринку отримає новий чіп Snapdragon 8 Elite

    Незважаючи на чутки про використання в усій лінійці Samsung Galaxy S25 фірмових процесорів Exynos, у…

    01.01.2025