Названо старі смартфони Xiaomi які отримають MIUI 13 Global на Android 12

Виробники смартфонів максимально неохоче випускають прошивки для старих пристроїв. Обумовлюється це тим, що смартфони, які перестали випускатися і продаватися, не приносять прямого фінансового прибутку.

При цьому великі вендори повинні дбати не лише про гроші, а й репутацію власного бренду. Однією з переваг Apple і їх iPhone в тому, що апдейти виходять на смартфони протягом 5-6 років. Купуючи “яблучний пристрій”, ти впевнений у завтрашньому дні, принаймні в плані програмної підтримки. І хоча Xiaomi не може похвалитися такою тривалою підтримкою, виробник намагається оновлювати власні гаджети щонайменше 2-3 роки.

Сьогодні з’явилася інформація, що 7 досить старих моделей Redmi та Poco, випущених ще у 2020 році, переходять на глобальну прошивку MIUI 13, засновану на операційній системі Android 12. Про які саме смартфони йдеться?

Redmi Note 9 – v13.0.0.3 SJOMIXM
Redmi Note 9 – v13.0.0.2 SJZMIXM
Redmi Note 9 Pro – v13.0.0.2 SJWMIXM
Redmi Note 9 Pro Max – v13.0.0.1 SJXINXM
Redmi 9 – v1 2 SJCMIXM
POCO M2 – v13.0.0.4 SJRINXM
POCO M2 Pro – v13.0.0.1 SJPINXM

Варто розуміти, що оновлення традиційно відбувається в шаховому порядку, тобто розробник не може відкрити прошивку для всіх бажаючих. Але найближчими тижнями можливість оновитися з’явиться у всіх охочих.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я