У нас правило просте: вийшов флагман – отже, саме час обговорити його плюси та мінуси. А для простоти зробимо це в декількох матеріалах, у цьому тексті розмірковуємо про плюси пристрою та його сильні сторони. Десять причин для покупки смартфона, який може щиро вважатися ультимативним і не має жодного конкурента на ринку.
Що означає приставка Ultra? Вона означає, що на ринку немає жодного пристрою, який може зрівнятися з таким апаратом. І якщо для китайців це просто фігура мови, не підкріплена нічим, то для виробника компонентів, яким є Samsung, – можливість поставити найтехнології в серійний смартфон. Дорого? Не те слово. Але найкраще завжди коштує дорого. Спочатку такі компоненти приходять у Ultra, через роки використовуються у масових моделях.
Позиціонування лінійки Ultra завжди було однозначним – не для всіх, для тих, хто хоче купити найкраще та готовий витратити на це гроші. Тут нічого не змінилося, і цей апарат вбирає в себе всі напрацювання компанії – найкращий екран на ринку, підтримку S Pen, наявність ефективної системи відведення тепла та багато інших “дрібниць”.
Флагман флагманів – саме так можна назвати Ultra, ця модель не має жодного прямого конкурента в принципі.
Минулого року S21 Ultra отримав підтримку S Pen, що стало компромісом для тих, хто бажав отримати Galaxy Note. Мінус був очевидним: потрібно було тягати S Pen окремо або купувати чохол, в якому для нього було місце (мій варіант — другий). Тепер за найкращими канонами Galaxy Note роз’єм для S Pen у корпусі, ви можете не дбати про чохл і просто користуватися апаратом як є.
Мабуть, у будь-якому смартфоні є кілька компонентів, що визначають його вартість. Крім процесора, обсягу пам’яті, це, звичайно, дисплей. У Samsung самостійно створюють технології екранів багато років, досягли в цьому таких висот, що не мають жодних прямих конкурентів (у Apple змушені купувати екрани Samsung для своїх смартфонів, не можуть від них відмовитись і платять утридорога, втім, як і покупці iPhone).
Якщо не порівнювати екран S22 Ultra з іншими апаратами, то відчути різницю складно, але при порівнянні чи використанні щодня ви цю відмінність починаєте відчувати. Дисплей тут підкуповує своїми можливостями, і на нього варто звернути увагу, тільки за це можна виділити апарат серед багатьох пристроїв, що представлені на ринку. У порівнянні з S21 Ultra екран помітно краще поводиться при перегляді стрімінгового відео в будь-якому з сервісів (яскравість картинки витягується на рівень вгору, що радує). Загалом саме екран стає однією з головних фішок Ultra, причому вже не перший рік.
Великий чоловічий апарат зі своєю естетикою. Мені подобається, як виглядає S22 Ultra, втім, і S21 Ultra, відверто кажучи, добрий. Тут використовується сатинування скла (Corning Gorilla Glass Victus+). Ще міцніше, жодних відбитків рук. Модулі камери на задній панелі оформлені так, що апарат запам’ятовується. Одним словом, найкращі матеріали та сприйняття того, що цей смартфон – річ. Ця емоція виникає, коли вперше береш його в руки, – добре зроблений, з відмінною ергономікою (менший за розмірами S22+ помітно гірше лежить в руці).
У комплект зарядний пристрій не входить, але можна і потрібно купити зарядку на 45 Вт, вона тут доречна. А в іншому можна повторити те, що було сказано про минуле апарат, тут все так само.
Моделі з приставкою Ultra – одні з найбільш живучих, у них батареї великої ємності, процесори з найкращими характеристиками. Тому такі апарати демонструють чудові результати на практиці. Для моделей лінійки Ultra два дні роботи при середньому навантаженні – це звичайний результат, або це може бути один, але дуже завантажений день. І S22 Ultra – саме такий апарат, він живучий. Для когось це звично, тому що люди користуються флагманами з року в рік, хтось виявить таку поведінку пристрою та потішиться. Заслуга S22 Ultra також у тому, що тут стоїть дуже продуктивний чіпсет Exynos 2200.
В Україні апарат поставляється на Exynos 2200, швидкий процесор і виконаний за технорми 4 нм. Але головне, що він не гріється, тому що має ефективне відведення тепла. Зазвичай китайські виробники встромляють “гарячі” процесори для того, що покупець вибере відоме рішення. Але забезпечити відведення тепла вони не можуть, оскільки це дорого. У Ultra використовується графенова пластина, це найдорожче рішення, що існує. За сумісництвом воно і найефективніше.
Запасу продуктивності цього апарата вистачить мінімум на кілька років, так що відчувати труднощі ви точно не будете.
У цьому апараті дуже цікавий вибір камер, повний збіг заліза з Galaxy S21 (для ілюстрації взяті фото з цього апарата, а не з S22), але трохи кращий софт і обчислювальна фотографія. Це фотокомбайн, що дозволяє отримувати чудові знімки в найскладніших умовах. Втім, подивіться самі. Для творчих людей жодних альтернатив не існує, особливо якщо ви вмієте знімати не тільки в автоматичному режимі.
Апарат трішки не дотягує до Galaxy Fold, але все одно відмінний за своїми динаміками – гучний, чистий, добре чутний за всіх умов. Одним словом, цей момент порадує всіх, хто використовує свій смартфон для програвання музики в режимі гучного зв’язку або грає в ігри, дивиться відео. Це виділяє апарат серед сонму однотипних та досить тихих пристроїв.
Дуже часто, коли ми розмірковуємо про сучасні смартфони, випадають з поля зору зручність софту, його ергономіка і те, як ви можете користуватися звичними функціями. Найгірше ергономіка інтерфейсу в чистому Android, а найкраще – в OneUI, який створили для роботи однією рукою. Гарно виписані шрифти, легке меню, логічне розбиття пунктів та багато «дрібниць», що полегшують життя. Також потрібно сказати, що в стандартному комплекті постачання ви отримуєте все, що можна уявити. Софт – це частина сприйняття пристрою, а те, що зробили в Samsung, виводить компанію в лідери серед усіх Android-виробників. У китайців софт виглядає як набір милиць того чи іншого роду, у Apple він гарний, але малофункціональний через вроджені обмеження iOS.
Обожнюю режим DeX і використовую його постійно, так, в заміському будинку часто не дістаю комп’ютер, а підключаю свій телефон до монітора (а можна і до ТБ!), бездротова мишка і клавіатура. На екрані з’являється інтерфейс DeX, всі мої файли під рукою, як на телефоні, так і ті, що в хмарі. Розумію, що ця штука потрібна далеко не для всіх, але ті, хто оцінив можливості DeX, не бачать особливої потреби у комп’ютері – купуєте периферію, монітор та працюєте зі свого телефону. Тільки тут виникає інше лихо, починаєш переживати, що трапиться, якщо ти раптом телефон втратиш. Але для цього і потрібні хмари, щоб зберігати найцінніше.
Надійний інсайдер Соні Діксон поділився знімками муляжів iPhone SE четвертого покоління, вихід якого очікується в…
Судячи з останніх інсайдів, Samsung і Apple працюють над тонкими версіями своїх майбутніх флагманів. Свіжу…
Apple готується випустити оновлені Apple Watch SE 3, які стануть найдоступнішим розумним годинником компанії. Що…
За тиждень до презентації нових флагманів Samsung надійний інсайдер OnLeaks опублікував серію якісних рендерів моделі…
Apple продовжує рухатися до своєї концепції ідеального дизайну iPhone як "суцільної скляної панелі" без вирізів…
Напередодні великої презентації, запланованої на 22 січня, в мережу потрапила інформація про нові функції Galaxy…