Дизайн Xiaomi 12 Mini із незвичайною камерою показали на рендері

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Колекцію чуток про флагманський «компакт» Xiaomi поповнив новий звіт інсайдера Shadow Leak. Він опублікував рендер Xiaomi 12 Mini, створений на базі численних витоків. Судячи з зображення, однією з особливостей моделі стане модуль камери з нестандартним розташуванням головного датчика.

Згідно з джерелом, діагональ екрану Xiaomi 12 Mini може становити близько 5,9 дюйма. Очікується, що Xiaomi дотримуватиметься концепції Apple, що пропонує компактні версії своїх флагманів з тим самим залізом, що й у старших гаджетів серії.

На задній кришці зображеного на рендері пристрою розмістився вертикальний блок основної камери із трьома датчиками. Цікаво, що більший об’єктив знаходиться в нижній частині світлофора, на відміну від більшості сучасних флагманів. Імовірні технічні характеристики смартфона джерело не наводить. Дата анонсу та ціна майбутньої новинки Xiaomi наразі невідомі.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.