Apple підтвердила, що iPhone 13 не підтримує шумозаглушення під час дзвінків

136

Кілька тижнів тому на Reddit з’явився пост, в якому власник iPhone 13 Pro поскаржився, що не знайшов у налаштуваннях пункт “Шумопридушення телефону”. З його допомогою можна зменшити кількість шуму фону під час дзвінків.

При цьому в його старих iPhone 11 та iPhone 12 опція є.

Інші користувачі стали писати йому у коментарі, що зіткнулися з аналогічною проблемою. Вважалося, що це програмна помилка, яку Apple має виправити.

Але, судячи з останніх повідомлень від підтримки Apple, які опублікував 9to5Mac, компанія не планує це робити. На запитання читача порталу про те, чому в налаштуваннях немає параметра Шумопридушення телефону, підтримка відповіла:

У нас є нова інформація щодо цього питання. Опція недоступна для всієї лінійки iPhone 13, тому ви не бачите цей параметр у налаштуваннях.

Після цього співробітник Apple Support в черговий раз підкреслив, що смартфон не підтримує опцію. Тож, швидше за все, додавати її компанія не планує.

Це досить дивно, тому що шумозаглушення під час викликів є базовою опцією, яка є навіть у недорогих пристроях. Єдине, що iPhone 13 підтримує ізоляцію голосу під час дзвінків FaceTime. Але до дзвінків через мережу вона не застосовується. 

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я