DxOMark про батарею iPhone 13 Pro: хороша автономність, але повільна зарядка

72

Фахівці лабораторії DxOMark оцінили автономність та ефективність зарядки флагманського смартфона Apple. За результатами серії випробувань гаджет продемонстрував хороші показники щодо часу роботи на одній зарядці — але у верхні рядки рейтингу йому пробитися все ж таки не вдалося.

Ємність акумулятора iPhone 13 Pro складає 3095 мАг. У ході тестування експерти DxOMark з’ясували, що при стандартному сценарії експлуатації смартфон здатний пропрацювати близько двох днів на одному заряді – дається взнаки хороша енергоефективність фірмового процесора і адаптивна частота оновлення 120-герцевого дисплея.

Гаджет, за словами фахівців, рівномірно витрачає енергію акумулятора практично за будь-яких сценаріїв експлуатації. Зокрема, розрядка АКБ залишалася стабільною і викликала нарікань навіть за тривалому відтворенні потокового контенту. Усього при активному використанні (7 годин на день) апарат здатний протриматися далеко від розетки до 33 годин.

До недоліків пристрою DxOMark віднесли прискорений витрата ємності АКБ при використанні камери. Крім того, експерти відзначили не найвищу швидкість швидкої зарядки — 49 хвилин з 0% до 80%, а «сотню» гаджет набирає за 1 годину та 43 хвилини. При використанні бездротової котушки MagSafe ті ж цикли займають 82 і 128 хвилин відповідно.

У глобальному рейтингу автономності лабораторії iPhone 13 Pro зайняв 27 рядок, поступившись однією позицією Xiaomi Mi 11 Lite 5G і випередивши свою базову версію.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я