Google заборонили продавати Pixel 6, але є лазівка ​​для обходу обмежень

4611

Комісія з міжнародної торгівлі США заборонила Google продавати смартфони серії Pixel 6 та смарт-колонки Nest через порушення патентів Sonos. Рішення набуде чинності через 60 днів. 

Тим не менш, на бізнесі компанії це не позначиться. У ухвалі йдеться, що товари, в які внесені зміни, що усувають порушення патентів, реалізовувати можна, тому Google вже почала урізувати функціональність своїх пристроїв. 

Якщо раніше користувачі могли об’єднати в групу кілька колонок і регулювати їх гучність разом, тепер цю функцію приберуть. Також зникне можливості керування гучністю через програму Google Home, «Ассистента» та гойдалки на самому смартфоні. 

Патентна війна між Sonos та Google почалася у 2020 році. Аудіобренд звинувачував пошукового гіганта у неправомірному використанні її технологій у десятках гаджетів та розраховував на відрахування для світового врегулювання питання, але Google пішла іншим шляхом і просто відмовилася від спірних функцій. 

Не виключено, що президент США Джо Байден накладе вето на рішення Комісії з питань міжнародної торгівлі. Схожі події відбувалися в 2013 році , коли Apple заборонили продавати iPhone 4 та iPad через позов Samsung про порушення патентів, пов’язаних з 3G. Тоді вето наклав Барак Обама. 

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я