Глава компанії Xiaomi повідомив що Xiaomi 12 зможе знищити iPhone 13

Учора на своєму заході Xiaomi явила свою відповідь iPhone 13 – Xiaomi 12. У вже звичній манері китайці почали порівнювати свій смартфон з «яблучним» конкурентом. Незважаючи на те, що за подібним заняттям вони помічені не раз і раніше, цього разу по-іншому – компанія офіційно підтвердила, що має намір зіштовхнути лобами Xiaomi 12 і iPhone 13.

Глава компанії Лей Цзюнь заявив, що порівняльний аналіз цих двох моделей у низки користувачів викликав усмішку та скепсис. Мовляв китайські смартфони нерівня iPhone. Але він упевнений, що в них достатньо сміливості та рішучості, щоби піти на таке порівняння. За його словами, «сила китайських смартфонів більша, ніж передбачається». Наприклад, при порівнянні Xiaomi 12 та iPhone 13, на стороні першої моделі ергономіка, найкращий та більший екран із частотою оновлення 120 Гц.

На цьому переваги Xiaomi 12 не закінчуються. Серед сильних сторін новинки глава Xiaomi відзначив більшу ємкість батареї, швидшу зарядку, відмінну селфі-камеру та якісний звук. Ще не забуваємо і нижчий цінник. Не складно здогадатися, що Лей Цзюнь упевнений, що Xiaomi 12 краще і у нього є все, щоб покласти на лопатки iPhone 13. А ще Xiaomi збирається нести новації в індустрію. Вчора компанія оголосила про збільшення інвестицій у дослідження та розробки, а все для того, щоб запропонувати інновації та виправдати очікування фанатів компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я