Смартфони

Як підтягнути якість зйомки навіть на дешевому Android смартфоні

Share
Час читання: 2 хв.

Існує помилкова думка, що дешеві телефони нездатні робити якісні фотографії. Мовляв, у них завжди будуть проблеми із деталізацією, кольоропередачею тощо. Насправді, це не так. У цій статті ми зібрали кілька робочих порад, які допоможуть вам підтягнути якість зйомки навіть на дешевому телефоні.

Попрацюйте з освітленням

Освітлення дуже впливає на якість фотографії. Найкраще знімки вийдуть, якщо робити їх за природного світла. Це не означає, що треба обов’язково йти на вулицю – у квартирі джерело природного світла – вікна.

Ще один варіант – штучне світло. Звичайно, з ним фотографії будуть виглядати трохи гірше, ніж у першому випадку, але це все ж таки краще, ніж знімати в темряві або зі спалахом. Останню взагалі варто використовувати якомога рідше.

Візьміть стабілізатор

Найвища якість буде у того кадру, який зняли за допомогою статично розташованої камери. Тому будь-який фанат мобільної зйомки просто зобов’язаний витратитись на цей аксесуар. Особливо це стосується тих людей, у яких через ті чи інші причини сильно трясуться руки.

Завантажте GCam

Стандартна програма камери серйозно обмежена в плані функціоналу. Тут на допомогу приходить Google Cam. Ось уже кілька років усі експерти в один голос твердять, що це найкращий додаток у своєму роді.

Він дозволяє тонко налаштувати параметри фото: насиченість, експозицію, контрастність, вручну виставити баланс білого і відрегулювати взагалі все, що тільки заманеться. Плюс у Google Cam багато корисних функцій, здатних підтягнути якість фото навіть на старому телефоні.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Android
  • Останні записи

    Samsung знову попереду: Galaxy S25 Slim обіцяє бути тоншим за iPhone 17 Air

    Напередодні швидкої масштабної презентації Samsung у мережі почало з'являтися все більше інформації про майбутні суперфлагмани.…

    20.12.2024

    YouTube оголошує війну клікбейту: що чекає на відео з надмірними заголовками

    Іноді творці контенту на YouTube вдаються до сумнівних методів привернення уваги, коли кричущий заголовок або…

    20.12.2024

    Сем Альтман анонсує o3: що відомо про новий проект

    Сьогодні Сем Альтман опублікував загадковий твіт, який привернув увагу до майбутнього запуску нової моделі ШІ…

    20.12.2024

    Співпраця Apple і NVIDIA: що стоїть за новою угодою

    Компанія Apple домовилася про співпрацю з найбільшим виробником відеочіпів NVIDIA. Усе заради значного підвищення продуктивності…

    20.12.2024

    Google Chrome отримав AI-захист від шахраїв: покрокова інструкція з увімкнення

    Google розробила для фірмового браузера Chrome нову функцію на базі штучного інтелекту для захисту користувачів.…

    20.12.2024

    Топ-5 найкращих навушників до 10 тисяч гривень

    Наша редакція підготувала підбірку з п’яти найкращих навушників, рекомендованих для покупки в кінці 2024 року.…

    20.12.2024