Новий iPhone SE з підтримкою 5G дозволить Apple переманити майже півтора мільярди користувачів Android

У наступному півріччі, як очікують аналітики, компанія Apple може випустити новий смартфон iPhone SE з підтримкою мереж 5G, який стартуватиме з цінової позначки $399 і допоможе залучити до 1,4 млрд нових користувачів, які раніше віддавали перевагу платформі Android. Ще 300 млн. користувачів перейдуть на iPhone SE зі старих моделей смартфонів Apple.

Своїми оцінками аналітики поділилися J.P. Morgan. Вони розраховують, що після виходу iPhone SE за допомогою 5G клієнтська база Apple помітно зросте. З урахуванням фірмової програми трейд-ін вартість iPhone SE для кінцевого споживача буде починатися з $269, що дозволить переманити на бік компанії з Купертіно до 1,4 млрд користувачів, які раніше віддавали перевагу смартфонам під управлінням Android початкового та середнього цінового рівня.

Усього за 2022 фіскальний рік, перший квартал якого вже добігає кінця, компанія Apple зможе продати до 30 млн екземплярів iPhone SE, а всього різних моделей iPhone буде реалізовано 250 млн штук, на 10 млн більше, ніж у поточному році. Експерти Wedbush припускають, що до кінця цього року Apple вдасться реалізувати трохи понад 40 млн. смартфонів. За оцінками цього джерела, з 975 млн iPhone, що експлуатуються зараз, приблизно 250 млн штук вже старше трьох з половиною років, і в найближчі місяці власники охоче їх обміняють на нові пристрої.

Капіталізація Apple, що вже наблизилася до $3 трлн, у перспективі може на $1,5 трлн визначатися бізнесом компанії з надання послуг, як вважають представники Wedbush. Якщо наступного року компанія представить гарнітуру доповненої реальності, то ця подія додасть щонайменше $20 до курсової вартості кожної акції Apple.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я