У мережі з’явилися якісні фото Xiaomi 12

Час читання: < 1 хв.

Видання Mydrivers поділилося низкою якісних рендерів неанонсованого флагмана Xiaomi 12. Нагадаємо, що його називають першим смартфоном на базі процесора Snapdragon 898.

Реклама

Так, за даними джерел, фінальна модель Xiaomi 12 буде схожа на опубліковані рендери. Як бачимо, пристрою приписують дисплей з краями, що загинаються, вузькі рамки, а також виріз у центральній верхній частині для одинарної селфі-камери. Задня панель включає тримодульну камеру з перископним датчиків.

Зараз читають  Названо функції iOS 18 які запозичені з Android

За словами інформатора Digital Chat Station, флагман уже зараз перебуває на стадії тестового виробництва. Більше того, за його словами, повномасштабне виробництво запустять уже у листопаді цього року.

Пристрою приписують LTPO дисплей з частотою оновлення від 1 до 120 Гц, ємний акумулятор на 5000 мАг з підтримкою бездротової зарядки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.