Команда дослідників з Британії вивчила проблему конфіденційності смартфонів під управлінням операційної системи Android. Як виявилося, Google, Microsoft, Facebook і інші компанії стежать за користувачами цілодобово, збираючи найрізноманітніші дані.
Під приціл дослідників потрапили смартфони Samsung, Xiaomi, realme і HUAWEI. Вони працювали під управлінням офіційних прошивок, а також кастомних збірок на LineageOS і інших аналогах на базі Android. Результатом став невтішний висновок: навіть коли користувач обмежить стеження, смартфон буде передавати значні обсяги інформації Google і третім сторонам.
Найгірше, що немає ніякої можливості відключити або обмежити подібні зловживання. Також з’ясувалося, що в деяких вбудованих системних додатках, таких як miui.analytics (Xiaomi), Heytap (realme) і Hicloud (HUAWEI), зашифровані дані можуть бути декодовані, що піддає їх ризику злому з боку зловмисників. Не допомагає і скидання рекламних ідентифікаторів. Якщо користувач спробує очистити свій обліковий запис, то система збору даних без проблем зможе повторно його ідентифікувати.
Після публікації інформації про масштабні зловживання з боку Google представники останньої випустили у відповідь заяву. За їхніми словами, саме так працюють сучасні смартфони, і все це робиться на благо користувачів.
Напередодні офіційного анонсу Nintendo Switch 2 в мережі з'явилися нові деталі про контролера Pro нового…
Micron Technology оголосила про підвищення цін на DRAM і NAND флеш-пам’ять через зростаючий попит, пов’язаний…
Під час весняного прибирання мешканка Великобританії Еллі Харт (Ellie Hart) викинула зі сміттям USB-пристрій, взявши…
Відомий інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився новими деталями щодо майбутнього оновлення iOS. Він…
Компанія Apple випустила свіжу прошивку для оновлених AirPods Max тапортом USB-С. Вона приносить покращену якість…
З'явилися нові подробиці про довгоочікуваний Samsung Galaxy S25 Edge, офіційний дебют якого має відбутися 15…